Potwierdziły się informacje, o których pisaliśmy w ostatnim tygodniu sierpnia. Już 26 października na gali Babilon MMA 10 w Wieliczce, Daniel Rutkowski (8-2) skrzyżuje rękawice z Adrianem Zielińskim (19-8). Będzie to pierwszy pojedynek pomiędzy mistrzami organizacji Fight Exclusive Night a Babilon MMA.

„Rutek” w ostatnich dziewięciu pojedynkach nie poniósł ani jednej przegranej. Mistrz Babilon MMA dołączył do organizacji Tomasza Babilońskiego na początku 2018 roku. W zaledwie półtorej roku pokonał Mateusza Sińskiego, Aleksandra Georgasa, Łukasza Rajewskiego i Damiana Zorczykowskiego.

Zieliński po trzech przegranych z rzędu na galach ACB powrócił do polskich klatek mieszanych sztuk walki. W marcu 2019 roku reprezentant olsztyńskiego Arrachionu udanie zadebiutował w klatce Fight Exclusive Night, nokautując już w pierwszej rundzie Kamila Łebkowskiego. W kolejnym starciu Zieliński zdobył tytuł mistrzowski pokonując przed czasem Fabiano Silvę.

„Dużo czasu nie zostało, ale tylko takie walki mnie interesują. Będzie się działo. Dwa pasy na szali, nie mogę się doczekać” – napisał chwile po ogłoszeniu walki Zieliński.

27 KOMENTARZE

 1. Zestawienie ciekawsze niz ostatecznie ktorekolwiek w Londynie.

  Nie no zestawienie Soldic vs Kincl wydaje się spoko. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Co do pojedynku, ciekawa fajna walka.

 2. Zestawienie ciekawsze niz ostatecznie ktorekolwiek w Londynie.

  Mnie jednak ciekawi walka Janikowskiego z tym balasem. Sama walka nie, ale wyniki już tak. Jakaś szansa jest, że Damiano po tej gali będzie największym pośmiewiskiem.

 3. Fame mma i tak w ten dzien ich zje.

  Wybrali niefortunna date . . .

  To prawda. Do tego jeszcze Szpilka walczy więc też dużo ludzi go mimo wszystko obejrzy w ten dzień. Babiloński powinien przenieść galę na piątek, wtedy nie byłoby problemu co obejrzeć dla wielu kibiców.

 4. To prawda. Do tego jeszcze Szpilka walczy więc też dużo ludzi go mimo wszystko obejrzy w ten dzień. Babiloński powinien przenieść galę na piątek, wtedy nie byłoby problemu co obejrzeć dla wielu kibiców.

  Najlepiej o tydzien pozniej bo wtedy nic nie leci 😀

 5. KSW tez prawie nigdy w tv nie leci, lol.

  a co mi wyjeżdzasz z jakimś śmierdzącym ksw? myślisz ze ludzie z forum poza alibaba i jego paroma parobkami  będą to ogladac? watpie

 6. Fame mma i tak w ten dzien ich zje.

  Wybrali niefortunna date . . .

  Fake MMA jest dla sebixa i karyny więc niech se patusy oglądają innych patusów a prawdziwy kibic sportów walki wybierze FEN lub boks że Szpilką w Sosnowcu. Proste.

 7. Zestawienie fajne, ale bardzo obawiam się tej współpracy, o ile Babilon po za bokserskimi wstawkami fajnie się prezentował dotąd, o tyle FEN to wciąż upośledzona siostra KRS1 z rakiem mózgu.

 8. No a czym :joer:

  Heh, no właśnie się zastanawiałem czy jest jakiś milszy sposób lokomocji w tamtą stronę, nie chce mi się zapitalać tyle kilosów autem… nawet dobrze nie popijesz :awesome:

 9. Heh, no właśnie się zastanawiałem czy jest jakiś milszy sposób lokomocji w tamtą stronę, nie chce mi się zapitalać tyle kilosów autem… nawet dobrze nie popijesz :awesome:

  Tak to nie bez sensu wiadomo. Do Krakowa do znajomych bym jechał a później nie wiem, byle nie prowadzić hehe

 10. a co mi wyjeżdzasz z jakimś śmierdzącym ksw? myślisz ze ludzie z forum poza alibaba i jego paroma parobkami  będą to ogladac? watpie

  cofam to co napisałem bo nie ogłoszono wtedy jeszcze starcia najmana z bgc

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.