Wspólne zdjęcie Pawła Jóźwiaka i Tomasza Babilońskiego opublikowane w ostatnich dniach zwiastowało współpracę pomiędzy zarządzanymi przez nich ogranizacjami. Jak nieoficjalnie dowiedział się portal MMARocks.pl, w najbliższym czasie tytuły mistrzowskie Fight Exclusive Night oraz Babilon MMA zostaną zunifikowane.

Co oznacza unifikacja pasów FEN i Babilon MMA? Mistrzowie poszczególnych kategorii wagowych będą dzierżyli tytuły obydwu organizacji.

Takim oto sposobem w wadze półśredniej o miano mistrza pojedynek będą musieli stoczyć Daniel Skibiński (14-5) i Andrzej Grzebyk (15-3), jeśli ten zostanie w kategorii do 77 kilogramów, a wszystko na to wskazuje. W wadze piórkowej natomiast o tytuł mistrza zawalczą Daniel Rutkowski (8-2, 1 NC) i Adrian Zieliński (19-8). W kategorii średniej mistrzem FEN wciąż jest Andrzej Grzebyk jednak prawdopodobnie pas ten zostanie zwakowany. W pozostałych kategoriach mistrzowie zostaną wyłonieni w przyszłości.

Wszystko na to wskazuje, że współpraca pomiędzy Fight Exclusive Night a Babilon MMA oznacza również toczenie pojedynków przez zawodników dwóch organizacji. Praktycznie w każdej kategorii wagowej otwiera to drzwi do kolejnych, ciekawych starć pomiędzy czołowymi zawodnikami z polskiego rynku MMA.

1 KOMENTARZ

  1. Trzymam kciuki za sukces tego tworu, czas zakonczyc hegemonie krs na polskiej scenie MMA , tylko kurwa zadnych ringów w MMA

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.