Pracujący dla FOX aktualny mistrz kategorii półciężkiej UFC Daniel Cormier wdał się w dyskusję na temat zakończenia walki wieczoru gali UFC on FOX 28 z Dominickiem Cruzem. Według DC kolano, którym wypalił w parterze Jeremy Stephens było nielegalne. Cruz jednak wierzy, że jeśli kolano nie doszło do głowy Emetta to nie miało ono żadnego znaczenia. Warto dodać, iż Dominick na co dzień trenuje z Jeremym Stephensem w Alliance MMA.

Główną argumentacją Dominicka było to, iż uderzenie kolanem nie trafiło Emmetta, jednakże Cormier cały czas wspominał, iż arbiter ringowy w tamtym momencie powinien zatrzymać walkę co zmieniłoby zapewne zakończenie tego pojedynku. Według Cruza nie liczą się intencje Stephensa, a jedynie efekt uderzenia kolanem.

2 KOMENTARZE

  1. Nielegalne kolano byly, kontakty byl. Jak dla mnie faul .. co nie zmienia faktu ze Emett i tak by z tego nie wyszedl ..

  2. 2 łokcie weszły w tył głowy i do tego to kolano. Stephens ułatwił sobie rozstrzygnięcie walki. Mógł to zrobić fair, ale nie wyszło fair. Cormier ma rację, a Cruz to kolega klubowy Stephensa, więc rozumiem powód dlaczego upierał się przy obronie swojego ziomka.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.