Informacja o skandalicznym zakończeniu walki Krzysztofa Głowackiego z Mairisem Briedisem zszokowała zarówno fanów boksu jak i MMA. Całe zdarzenie skomentował sam mistrz UFC, Daniel Cormier, który nie był zachwycony zachowaniem arbitra.

Prawdopodobnie przed chwilą widziałem jedno z największych szaleństw w historii boksu podczas walki na Łotwie. Zawodnik uderzył łokciem podczas walki bokserskiej. Sędzia nie słyszał gongu, walczyli chyba około 15 sekund dłużej po przerwaniu rundy. Gość, który dostał łokciem został znokautowany prawie rundę później.

Na ten moment nie wiadomo czy werdykt walki zostanie zmieniony. Ostatecznie to Polak został ogłoszonym przegranym, lecz już jego promotor zapowiada, że prawdopodobnie zgłoszą oni protest. Sam określił wynik tego starcia jako wielki skandal bokserski.

23 KOMENTARZE

 1. Oglądając reakcje Głowackiego na ten łokieć przypomniał mi się Waidman jak płakał po kolanie od Mousasiego.

 2. Choć wyjebane mam na boks i na tę sytuację też, to bardzo dobrze, że DC poruszył ten temat, zawsze doda to medialności i może organizatorom tej obsranej gali zmięknie rura.

 3. Choć wyjebane mam na boks i na tę sytuację też, to bardzo dobrze, że DC poruszył ten temat, zawsze doda to medialności i może organizatorom tej obsranej gali zmięknie rura.

  nie zmieknie, ani obserwator z ramienia wbo ani sauderland nie maja nic sobie do zarzucenia

 4. nie zmieknie, ani obserwator z ramienia wbo ani sauderland nie maja nic sobie do zarzucenia

  A to chuj, zaorać i zdelegalizować.

 5. A to chuj, zaorać i zdelegalizować.

  zacznijmy od tego, ze sedzia ringowy ma 78 lat, kurwa wyobraz sobie sedziego w takim wieku w mma, maz slawnej z najwiekszych baboli sedziny punktowej.

 6. Na ten moment nie wiadomo czy werdykt walki zostanie zmieniony.

  Przecież od wczoraj wiadomo, że nie zostanie. Serio nikt nie oglądał wczoraj transmisji do końca i nie słyszał jak było mówione, że werdykt nie zostanie zmieniony ? Finał już ogłoszony, Briedis stanął twarzą w twarz z Dorticosem a Sauerland nie widzi i nawet nie chce widzieć w tym wyniku żadnych kontrowersji. To nie mma tutaj niczego już nie zmienią

 7. zacznijmy od tego, ze sedzia ringowy ma 78 lat, kurwa wyobraz sobie sedziego w takim wieku w mma, maz slawnej z najwiekszych baboli sedziny punktowej.

  A o tym, że sędziował największą walkę w historii boksu, to już niestety mało kto pamięta…..

  :muttley:

 8. Faule stają się elementem strategii walki: od MMA przez boks. Kliczko bawiący się w wieszanie się na przeciwnikach, MMA z ,,przecierkami" na które tylko pizdy protestują cytując klasyka.

  W końcu ktoś straci oko, będzie w śpiączce, umrze po walce – to promotorzy i organizacje bokserskie i MMA się

  ogarną i zaczną mówić pewnym zawodnikom po prostu: fuck off.

 9. Oglądając reakcje Głowackiego na ten łokieć przypomniał mi się Waidman jak płakał po kolanie od Mousasiego.

  Czytając takie komentarze człowiek nabiera pewności, że piszący nigdy nie poczuł co oznacza przyjęcie ciosu na przyjęcie którego jest się kompletnie nieprzygotowanym. Przecież to jest oczywiste, że łokieć Briedisa nie położył Krzychu tylko go napoczal, a Główka upadając tylko akcentował całe zajście. Przecież gdyby nie to pewnie nie byłoby nawet ujemnego punktu. Największy błąd Głowackiego w tej walce polegal na tym, że wstał tak szybko.

 10. sedzia ringowy ma 78 lat, kurwa wyobraz sobie sedziego w takim wieku w mma, maz slawnej z najwiekszych baboli sedziny punktowej.

  czekałam kto to napisze…:applause::bayan::boss:

 11. czekałam kto to napisze…:applause::bayan::boss:

  chyba najslawniejsze 114;114 tego wieku. To babsko powinno zostac dawno wypierdolone poza ten zawod opiekowac sie mezem.

 12. Czytając takie komentarze człowiek nabiera pewności, że piszący nigdy nie poczuł co oznacza przyjęcie ciosu na przyjęcie którego jest się kompletnie nieprzygotowanym. Przecież to jest oczywiste, że łokieć Briedisa nie położył Krzychu tylko go napoczal, a Główka upadając tylko akcentował całe zajście. Przecież gdyby nie to pewnie nie byłoby nawet ujemnego punktu. Największy błąd Głowackiego w tej walce polegal na tym, że wstał tak szybko.

  Takie ciosy czasem nokautują też. Lombard vs Hendo albo Yair vs Zombiak. To nie były jakieś super mocne łokcie ale żaden z przegranych się tego nie spodziewał i ich kompletnie nie widział.

 13. Główka powinien po tym łokciu zostać na dechach a nie słuchać dziadka który udawał sędziego .

  Jakby za to leżenie dali tko przeciwnikowi to ośmieszyła by się organizacja , jakby dali dyskwalifikacje przeciwnikowi – automatycznie by wygrał , wiec same korzyści. Niepotrzebnie wstał i dał się skończyć ciosami z rękawicy

 14. Przecież od wczoraj wiadomo, że nie zostanie. Serio nikt nie oglądał wczoraj transmisji do końca i nie słyszał jak było mówione, że werdykt nie zostanie zmieniony ? Finał już ogłoszony, Briedis stanął twarzą w twarz z Dorticosem a Sauerland nie widzi i nawet nie chce widzieć w tym wyniku żadnych kontrowersji. To nie mma tutaj niczego już nie zmienią

  Dno i metr wodorostów

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.