Wreszcie organizacja oficjalnie ogłosiła rewanż dwóch najlepszych zawodników kategorii półciężkiej, Daniela Cormiera oraz Jona Jonesa.

Przypomnijmy, pierwszą walkę na UFC 182 wygrał właśnie Jones, pokonując Cormiera przez jednogłośną decyzję sędziowską po raczej dominującym występie. Zawodnicy mieli zmierzyć się jeszcze raz na UFC 200, jednakże wtedy z powodu wpadki dopingowej Jon został zawieszony przez USADA na rok.

Cormier, aktualny mistrz kategorii półciężkiej, w ostatniej walce pokonał Anthony’ego Johnsona na UFC 210 – drugi raz DC zdołał poddać Rumble’a. Porażka z Jonesem jest jedyną na rekordzie reprezentanta AKA.

UFC 214 ma odbyć się 29 lipca w Anaheim, w Kalifornii. Mówi się, że zobaczymy tam także walkę Cris Cyborg z Germaine de Randamie o pas kategorii piórkowej UFC.

4 KOMENTARZE

  1. Przed ta walka nalezy: 1. Zmienić klub Cormierowi by sie nie połamal 2. Zmienic mu dietetyka i zabrac ręcznik 3. Zakazac Wchodzenia do samochodu Jonesowi 4. Schowac cocobonesowi cukier puder. A tak na serio uwierze jak zobacze jak wejda do oktagonu :goldi:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.