Daniel Cormier, jak przystało na prawdziwego wojownika, nadal chce zrewanżować się Jonowi Jonesowi za porażki. Aktualny mistrz kategorii półciężkiej przy okazji UFC on FOX 29 porozmawiał z dziennikarzami o m.in. potencjalnej trzeciej walce z Bonesem.

Chcę walczyć z Jonem Jonesem. Naprawdę. Czuję, że mogę to wygrać. Wiem, że przegrałem już z nim dwa razy, kopnął mnie ostatnio w głowę, ale to była dobra walka – czułem się tam dobrze. Mam przeczucie, że podczas trzeciej walki będę wyglądał jeszcze lepiej. Pragnę pojedynku z Jonem – to się nigdy nie zmieni.

Po przegranej myślałem, iż drzwi do trzeciej walki są już na zawsze zamknięte, ale zapytałeś mnie czego chcę więc odpowiedziałem. Czy to możliwe? Nie jestem pewien. Jednak jako zawodnik tego właśnie chcę. Nie zawsze dostajemy to czego chcemy, ale wiem, że kolejny pojedynek byłby naprawdę dobry. Jeśli nie uda mi się dostać starcia z Jonem, zawalczę z kimkolwiek. Zawsze tak robiłem. Ostatnio broniłem tytułu przeciwko Volkanowi Oezdemirowi. Był pretendentem więc z nim zawalczyłem.

Nadal nie wiadomo kiedy Jon Jones będzie mógł wrócić do oktagonu UFC. Komisja Sportowa w Kalifornii zdecydowała się pozostawić USADA decyzję o długości zawieszenia Bonesa. Ten będzie musiał się jednak starać o licencję w tym stanie zanim wróci do rywalizacji w klatce MMA. Cormier w lipcu tego roku na UFC 226 zmierzy się ze Stipe Miociciem. Jeśli pokona Amerykanina, będzie posiadał jednocześnie dwa tytuły mistrzowskie UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.