Wyniki drugiego odcinka Dana White Contender Series 2022. Na gali która odbyła się dziś w nocy w Las Vegas, 5 zawodników wywalczyło w klatce kontrakty z organizacją UFC.

W drugim tygodniu szóstego sezonu Dana White Contender Series, 10 zawodników biło się o szansę na kontrakt z UFC. W głównej walce gali, Chris Duncan (9-1) zaliczył niesamowity powrót, nokautując Charliego Campbella (6-2) po tym, jak wcześnie sam został trafiony mocnymi ciosami i był bliski przegranej.

Po ostatnim odcinku który spotkał się z duża krytyką szefa UFC, walki w tym tygodniu były pełne emocji i większość z nich zakończyła się przed czasem. Tylko w jednym z czterech pojedynków potrzebni byli sędziowie, podczas gdy w zeszłym tygodniu tylko jedna walka zwróciła uwagę White`a. Zadowolony z wyników oglądalności i dobrych walk w klatce Dana White ogłosił po gali, że wszyscy zwycięzcy otrzymają kontrakty z UFC.

„Porządek został przywrócony na Contender Series” – powiedział po gali zadowolony White, ogłaszając że Duncan, Vinicius Salvadora, Francis Marshall, Waldo Cortes-Acosta i Billy Goff dostali kontrakty z UFC.

Wyniki gali Dana White Contender Series 2022: Tydzień 2

Walka wieczoru:

  • Chris Duncan pok. Charlie Campbell przez KO Runda 1, 1:43

Karta główna:

  • Vinicius Salvador pok. Shannon Ross przez TKO, Runda 2, 4:22

  • Francis Marshall pok. Connor Matthews przez decyzję (30-27, 30-27, 30-26)

  • Waldo Cortes-Acosta pok. Danilo Suzart przez TKO, Runda 1, 3:40

  • Billy Goff pok. Shimon Smotritsky przez TKO, Runda 1, 3:37

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Genialny Żółw
Genialny Żółw

NoLife FC

31,153 komentarzy 105,685 polubień