Dana White, szef UFC, jest jedną z najważniejszych, jeśli nie najważniejszą twarzą amerykańskiej marki MMA. Od roku 2001 nieprzerwanie jest szefem organizacji i wygląda na to, że planuje nim pozostać jeszcze przez wiele lat.

Dana White mógł odejście z organizacji UFC, gdy firma została sprzedana. Wówczas z marką rozstali się jej główni udziałowcy, Bracia Fertitta. White podpisał jednak kontrakt z nowymi właścicielami na prowadzenie organizacji, a potem jeszcze go przedłużył.

W najnowszej rozmowie dla ESPN szef organizacji UFC został zapytany o to, czy nie myślał już może o zakończeniu kariery i przejściu na emeryturę.

Nie miałem takich myśli. To co lubię robić, to rozwiązywanie problemów. To jest moje ulubione zajęcie. Zostałem do tego stworzony. Zostałem stworzony do tego, co wydarzyło się w roku 2021.

Dana White tryska energią i mimo trudniejszego roku w organizacji spowodowanego problemami związanymi z pandemią koronawirusa, cały czas jest bardzo optymistycznie nastawiony do prowadzenia firmy.

Mówię wam to co roku i powiem to ponownie. Zaczekajcie, żeby zobaczyć co zrobimy w ciągu najbliższych dwóch lat. Pracujemy nad świetnymi rzeczami, nad wielkimi ruchami.

Aktualnie organizacji UFC szykuje się do powrotu na rynek po noworocznej przerwie. Już niedługo marka zawita ponownie na Fight Island, gdzie w ciągu tygodnia przygotuje trzy wydarzenia. Podczas jednego z nich fani zobaczą powrót do klatki największej gwiazdy organizacji, Conora McGregora.

Zobacz również: GSP: „Nie brakuje mi walczenia. Nienawidziłem tego”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.