Już dziś w nocy odbędzie się kolejna gala organizacji UFC. Będzie ona firmowana walką wieczoru w kategorii półciężkiej pomiędzy byłymi pretendentami do mistrzowskiego tytułu, notowanym na trzecim miejscu Anthony Smithem (MMA 33-14) a numerem 8 tej dywizji, Gloverem Teixeirą (MMA 30-7).

Dla UFC będzie to również kolejne wydarzenie bez udziału publiczności. Z jednej strony organizacja traci na tym z powodu braku wpływów z biletów, z drugiej strony samo wydarzenie ma zupełnie inną atmosferę. Po gali UFC 249 szef UFC, Dana White, powiedział, że bardzo brakowało mu widzów na hali.

Dziś zdecydowanie brakowało kibiców. Przy walce wieczoru były chwile, w których publiczność by dosłownie szalała. Tego bardzo brakuje przy wydarzeniach na żywo, które przecież przeżywa się wraz z innymi, czy to w domu, barze czy też na hali.

Najbliższa gala UFC odbędzie w tym samym miejscu co UFC 249, czyli na Florydzie. Dana White, jest bardzo zadowolony ze współpracy z władzami tego stanu.

Komisja sportowa, gubernator i burmistrz okazali się niesamowici i właśnie dlatego tu przyjechaliśmy. Mieliśmy do wyboru jakieś dziesięć innych miejsc w USA. Przyjechaliśmy jednak tu, bo ci ludzie są świetni. Jeśli są ludzie, którzy chcą z tobą współpracować, to nie będziesz się wiele zastanawiać. Każdemu, kto chce teraz zorganizować swoje wydarzenia na żywo sugeruję, by zrobił to właśnie na Florydzie.

Zobacz również: UFC on ESPN 9: Smith vs Teixeira – rozpiska środowej gali UFC na Florydzie

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.