Świetne starcie Calvina Kattara z Maxem Hollowayem podczas jednej z niedawnych gal UFC wprawiło w zachwyt wiele osób. Wzbudziło też przerażenie szefa UFC, który obawiał się o życie Kattara.

Calvin Kattar podczas  walki z Maxem Hollowayem przyjął ogromną liczbę ciosów. Przetrwał jednak całe pięć rund i ostatecznie przegrał na punkty. Zaraz po walce pojawiły się jednak głosy, że starcie mogło być przerwane już w czwartej rundzie przez Herba Deana, sędziego pojedynku.

W nagraniu, które pojawiło się na kanale organizacji UFC widać jak Dana White, szef UFC komentuje na żywo pojedynek i również jest zdania, że przerwanie w czwartej rundzie byłoby dobrym rozwiązaniem. Dana White mówi również, że obawia się o życie Kattara.

To przypomina mi walki, w których po zakończeniu zawodnik wychodzi i k**wa umiera. Uważam k**wa , że Herb Dean powinien przerwać tę walkę w czwartej rundzie.

Do omawianej walki obu zawodników doszło podczas gali UFC Fight Island 7: Holloway vs Kattar. Zwycięstwo Hollowaya najpewniej zapewniło mu kolejną możliwość walki o pas mistrzowski, co potwierdził szef UFC, Dana White.

Na razie nie wiadomo kiedy i z kim w kolejnym boju zmierzy się Calvin Kattar.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.