dana white Chatri Sityodtong

Chatri Sityodtong, szef azjatyckiej organizacji One Championship, jest zdania, że lepiej rozumie zawodników niż szef organizacji UFC, bo sam od lat trenuje sztuki walki.

Chatri Sityodtong, szef azjatyckiej organizacji One Championship, jest zdania, że w świecie sportów walki doszło do podziału, w którym UFC dominuje w wyższych kategoriach wagowych, a One Championship w niższych. Szef One jest też zdania, że nie widzi na świecie innego konkurenta niż UFC. Uważa jednak również, że wiele dzieli One od amerykańskiej organizacji, a sam bardzo różni się od szefa UFC, bo ma inne podejście do zawodników. W rozmowie z mediami przy okazji niedawnej gali One, Chatri powiedział:

Zapytajcie zawodników, którzy z nich są szczęśliwsi? Którzy mają lepsze relacje ze swoim szefem? Ja ich rozumiem, a ten drugi szef nigdy nie wszedł do ringu, ani na matę. Rozumiem sztuki walki na najwyższym poziomie. Mam empatię i współczucie dla zawodników. Kocham naszych sportowców i wszystko, co nam dają. Świat jest duży. Jest na nim Apple i Samsung, jest GM i Toyota, jest też One i UFC.

Chatri Sityodtong od lat powtarza, że na zachodzie rządzi amerykańskie UFC, a na wschodzi singapurskie One. Sityodtong od lat w mediach proponuje też, aby doszło do konfrontacji zawodników One z UFC. Teraz również o tym przypomniał i stwierdził, że jest przekonany, iż większość walk wygraliby zawodnicy One. Sityodtong stwierdził również, że wierzy, iż jego organizacja jest lepsza od tej zbudowanej przez Danę White’a.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Warszawski Antek
Warszawski Antek

EFC Africa
Welterweight

2,888 komentarzy 15,315 polubień
G
Guest

idealne, można zamknąć temat.
:conorsalute:

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

PRIDE FC
Welterweight

6,606 komentarzy 34,623 polubień
Avatar of Janusz Sram
Janusz Sram

EFC Africa
Heavyweight

3,018 komentarzy 4,322 polubień

Myślę, że zawodnicy niższych kategorii wagowych i wojownicy tajskiego boksu czują się super w ONE, bo tam mają wyzwanie, ale powyżej kategorii piórkowej już na nich większe wyzwania czekają w UFC.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Draniu
Draniu

BAMMA
Heavyweight

1,044 komentarzy 1,164 polubień

Ogólnie samo podejście do zawodników jest bardzo różne w UFC i w ONE... Fakt w ONE mniej płacą i poniekąd dostać się tam można trochę inaczej niż do UFC w sensie inne są nieco zasady. W ONE wypada być bardziej ukierunkowany w jednym kierunku w UFiC najlepiej być szeroko porozwijanym. Stąd też inny nieco poziom w UFC i ONE. Śmiało można by powiedzieć że takich asów Kickboksingu czy Muay Thai można szukać w UFC i wynik będzie marny podobnie jak w ONE szukać zapasiorów w ilości i poziomie z UFC... Tak myślę. Pomijając jakieś tam jednostki. Mówię o ogóle...

No i owszem szef One ma zupełnie inne podejście do swoich zawodników. Nie jest tak zjebany chęcią zysku jak White. Jest słowny i jak mówi tak robi. Samo traktowanie zawodników jest kilka poziomów wyżej jak w UFC. I pomimo mniejszych zarobków jakoś tam nie ma marudzenia i płaczu o lepsze wynagrodzenie. Nie ma też problemu z wystąpieniem w walce poza organizacją. Choćby w boksie... Tylko UFC ma jakieś pojebane kontrakty wszystkiego zabraniające. Sam Dana pewnie pisał większość punktów mówiących czego nie wolno bo to co wolno nie istnieje w UFC lol.

Odpowiedz 5 polubień

click to expand...
Avatar of alww
alww

WSOF
Strawweight

3,085 komentarzy 17,994 polubień

Mialem wstawic.

Klasyka polskiego kina

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of dssport
dssport

PRIDE FC
Lightweight

6,411 komentarzy 7,319 polubień

Mają w dupie swojego szefa liczy się hajs który zarabiają

Odpowiedz 1 Like

G
Guest

UFC i ONE niech wypierdala.
:kawulpokapoka:
Prawdziwe szczęście zawodnicy znajdują pod szyldem KRS1.
W chuj kasy za dekadę gotowania kamienia tam dostaniesz.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Raven
Raven

Bellator
Light Heavyweight

4,612 komentarzy 16,410 polubień

Bo Chatri w przeciwieństwie do Łysego, rucha swoich zawodników, ale z miłością :frankapprove:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of jihaad
jihaad

UFC
Middleweight

10,174 komentarzy 24,166 polubień

Mają w dupie swojego szefa liczy się hajs który zarabiają

Dokładnie. Oni są szczęśliwi w domu, z rodzinami, mając w kieszeni dobrą kasę. "Szefa" nie widują, albo widują bardzo rzadko. Są maile, wiadomości i są wreszcie menedżerowie, którzy pośredniczą w negocjacjach.

Odpowiedz 3 polubień