Chociaż  UFC ma wiele gwiazd w swoich szeregach zawodników, jedną z najważniejszych twarzy organizacji jest jej szef, Dana White. Prezes UFC jest postacią niezwykle charakterystyczną i medialną. Jest też osobą bardzo mocno związaną z największą marką MMA i wydaje się być jej nieodłączną częścią. Co jednak w sytuacji, w której Dana White odszedłby z organizacji? Szef UFC został o to zapytany w wywiadzie dla Sportsnet.

Zobacz również: GSP, Lesnar, Conor, pas BMF? Co czeka nas w 2020 roku? – Szef UFC odpowiada

Aktualnie nie widzę siebie, jako osoby, która tego nie robi. Kocham to. Tu nie chodzi o pieniądze i nic innego. Ja zwyczajnie kocham to robić. To jest coś co sprawia, że chce mi się rano wstawać.

Mówiąc natomiast o samej organizacji, Dana White dodał:

UFC będzie trwać wiecznie. Nie ważne jakie będą gwiazdy w organizacji, nie ważne czy będę tutaj ja. To nie ma znaczenia. W naszym biznesie zawsze pojawia się ktoś nowy. Zawsze pojawia się jakaś nowa, światowa gwiazda. Zobaczcie co robimy teraz w Chinach, na rynku, który jest dziś najtrudniejszym na świecie, a my mamy mistrzynię z tego kraju, która staje się tam gwiazdą. UFC beze mnie na pewno będzie inne, ze względu na to co robię każdego dnia i nad czym mam kontrolę. Ale UFC będzie wieczne. Nie zniknie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.