UFC President Dana White talks UFC 102

Z ciekawostek Dana odpowiada pytanie o na zainteresowanie UFC kilkoma zawodnikami w skali 1-5

Shinya Aoki – 3
Hayato Sakurai – 3
Gegard Mousasi – 7
Joachim Hansen – 2
Eddie Alvarez – 3
Jorge Masvidal – 2
Antonio Rogerio Nogueira – podpisany

17 KOMENTARZE

 1. Mousasiego tak szybko nie podpisze bo może i kończy mu się niebawem kontrakt z DREAM, ale cały czas zostaje kilka walk na kontrakcie ze Strikeforce a i były też mowy o podpisaniu kontraktu bokserskiego (chociaż w tym wypadku nie wiem jak to się ostatecznie skończyło).

 2. Myślę, że Dana wie o kontrakcie Mousasiego ze Strikeforce, szczególnie po tym jak Gegard sam dzwonił w sprawach kontraktowych do Joe Silvy.

 3. Tyle, że później cała afera rozkręcona przez CindyO i BE zdementował sam Mousasi w wywiadzie z Breenem http://www.sherdog.com/radio/Jordan-Breen-Show-Gegard-Mousasi-1134 I uprzedzając dalszą dyskusję, wolę wierzyć fighterowi noż osobie związanej z Zuffą.

  Swoją drogą śmieszną sprawą jest gdy w przypadku dajmy na to Manhoefa BE wierzy w jego słowa a nie słowa jego menedżera, Simona Rutza jeśli chodzi o sprawy kontraktowe (Melvin mówił o kilku walkach, Rutz o dwóch latach kontraktu), ale już wprzypadku Mousasiego rację ma osoba całkowicie z nim nie związana a sam fighter zmyśla. Mogliby chociaż wrzucić coś na stronkę na temat dementi, jednak pewne sprawy wolą przmeilczeć. Ich sprawa.

 4. Rictor Mousasi sam przyznał w wywiadzie dla MMAFanhouse, że osobiście zadzwonił do Joe Silvy pytając o ich ofertę. Po co by to robił jakby nie czuł się oszukiwany? Nie wiem, to pewnie sprawka BE i Cindy Ortiz.

 5. Po co w ogole uzywac skali 1-10 jak jeden typ ma 7 a reszta 2-3. Poza tym mysle ze to bzdura, Joe Silva na pewno chcialby uswiadomic Aokiemu ze oktagon to nie Japonia.

 6. ”GSP is too small..” czyli do tej walki na pewno nie dojdzie.Ale za to Machida vs Spider raczej tak-ciekawe jak zareagują sami zawodnicy gdy Joe przedstawi im sprawę że jednak mają walczyć ze sobą.Zbojkotują pojedynek?:D

 7. Tidzej skala była 1-5, do innych numerków niż Gegarda nie przywiązywałbym wagi.

 8. To w takim razie Mousasi nie może się zdecydować raz mówiąc o tym, że dzwonił w sprawie oferty a później, że żadnej oferty UFC nie było? Powiedzmy sobie szczerze, to CindyO umieściła niesprecyzowaną wypowiedź, którą tłuszcza podchwyciła i przedstawiła po swojemu. BE żadnego wyjaśnienia po tym fakcie nie dało. Podobnie ktoś napisał, że WVR podpisało umowę z Fuji TV (zdaje się MMA on Tap) i później każdy wypisywał tą głupotę, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

 9. A nie, jednak to było MMA News co nie zmienia faktu, że za pisanie informacji wyssanych z palca osoba od tegoż artykułu nie powinna więcej pisać na ten temat.

 10. Trochę nie do końca rozumiesz sprawę, oferty UFC rzeczywiście nie było, bo nie mogło być choćby dlatego, że Gegard ma kontrakt z Dream. Inna sprawa, że Apy Etcheld prawdopodobnie powiedział Gegardowi o niskiej ofercie UFC, której nie było, żeby ten podpisał umowę ze Strikeforce, zamiast np. wyczekać kontrakt z Dream i wtedy pójść do UFC. To oczywiste, że teraz Mousasi nie będzie się wdawał w konflikt ze swoim menadżerem, ale dzwonienie do matchmakera UFC za plecami Etchelda jest bardzo symptomatyczne.

  Co do BE to wypowiedź Gegarda z Sherdog Radio była na stronie (http://www.bloodyelbow.com/2009/8/13/988241/gegard-mousasi-addresses-ufc-and-m), podobnie jak wywiad z MMAFanhouse.

 11. Zresztą to typowe zachowanie Etchelda, wystarczy trochę poczytać co piszę o nim Bas Boon.

 12. Oczywiście jako fan post a tych nie czyta tyle samo osób co normalnych artykułów na stronie. A zresztą to ich broszka. Szukanie sensacji jest coraz bardziej modne.

 13. Ten fan post był na głównej.

  Nie chcę się o to spierać, dla mnie sprawa jest dość przejrzysta szczególnie biorąc pod uwagę historię dokonań Apy’ego jako menadżera.

 14. Grono to przeszlosc, trzeba bylo uderzyc na facebooka albo twittera 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.