Ranking zawodników organizacji UFC jest głównym kluczem do tworzenia kolejnych zestawień. Nie zawsze jednak organizacja stawia na zestawienia zawodników będących na zbliżonych do siebie miejscach w zestawieniu.

Szef UFC Dana White w rozmowie dla stacji ESPN przyznał, że bywa tak, iż walki są zestawiane zgodnie z tym, na co liczą kibice.

Rankingi są bardzo ważne. Zawsze staramy się działać zgodnie z tym jak wyglądają rankingi, bo to zawsze jest niesamowite, gdy zestawiamy numer 1 z numerem 2 lub mistrza z numerem 1. Bywa jednak też tak, że robimy walki, których chcą sami kibice.

Co ważne, szczególnie w przypadku młodych zawodników, UFC sprawdza również inne dane związane z danym fighterem.

Tworząc zestawienia znamy każdą liczbę, każdy mały detal. Dla przykładu, każdy zawodnik, który wchodzi do UFC z programu Contender Series jest dokładnie rozpisany. Dokładnie wiemy ile osób oglądało jego walki i co ważne, cały czas aktualizujemy te dane.

Organizacja UFC ma aktualnie przerwę od przygotowywania gal. W drugiej połowie stycznia planuje jednak mocny powrót na rynek z trzema wydarzeniami, które odbędą się w tydzień. Jedno z nich będzie sygnowane wielką walką Conora McGregora z Dustinem Porierem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.