Szef organizacji UFC, Dana White wystąpił w najnowszym teledysku popularnego rapera Eminema, „Higher”.

W zeszłym tygodniu w Internecie pojawił się krótki materiał wideo na którym mogliśmy zobaczyć jak Eminem rozmawiając z dziennikarzem w telewizji ESPN krytykuje szefa UFC za złe traktowanie swoich zawodników:

„Najlepsze w twojej opinii jest to, że nie ma ona znaczenia. Gdyby każdy zawodnik w którego wątpiłeś słuchał się twoich opinii to, nie miałbyś pieprzonej ligi” zarzucał w klipie wideo szefowi UFC, Eminem.

Klip szybko zaczął zdobywać popularność w mediach społecznościowych po tym jak został udostępniony przez Brendana Schauba na Twitterze.

Bez pełnego materiału wideo trudno było zrozumieć kontekst rozmowy ale fani słusznie podejrzewali, że jest to część współpracy popularnego rapera z organizacją UFC. Artysta na kilka dni przed wydarzeniem UFC 257 udostępnił UFC muzykę ze swojego albumu do promocji rewanżowego pojedynku Conora McGregora z Dustinem Poirierem

Materiał w którym raper krytykuje szefa UFC okazał się być częścią promocji teledysku Eminema „Higher”, który został opublikowany w sobotę na platformie YouTube. W nowym teledysku „Slim Shady’ego” możemy zobaczyć również kilka gwiazd UFC, w tym Conora McGregora i mistrzów organizacji UFC Amandę Nunes i Israel Adesanya.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.