Świat MMA cały czas czeka na ostateczną decyzję jaką niedługo ma podjąć Khabib Nurmagomedov w sprawie zakończenia lub kontynuowania kariery. Szef UFC również oczekuje na tę decyzję i liczy na to, że Khabib powróci do klatki.

Dana White, prezes organizacji UFC, spotkał się niedawno z Khabibem Nurmagomedovem, ale ostatecznie nie ustalono czy Dagestańczyk zawalczy jeszcze w oktagonie. Mistrz wagi lekkiej ma podjąć ostateczną decyzję już niedługo.

Szef UFC nie kryje, że bardzo ceni Khabiba i że zależy mu na powrocie zawodnika do klatki. W rozmowie dla serwisu The National przedstawił swoje spojrzenie na postać Nurmagomedova.

On jest jednym z najlepszych zawodników w tym sporcie. To też dobry facet. Jego priorytety, jego serce i umysł są we właściwym miejscu.  On nadal też trenuje, cały czas ćwiczy z innymi zawodnikami i jest w świetnej formie.

Dana White liczy również na to, że gdyby Khabib został w UFC, to mogłoby dojść do jego drugiej walki z Conorem McGregorem. Szef UFC przyznał jednak, że zestawienie tego starcia może być bardzo trudne.

Na razie Conor McGregor musi wygrać w nadchodzącym boju z Dustinem Poirierem. Khabib natomiast musi podjąć ostateczną decyzję w sprawie emerytury.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.