Conor McGregor (MMA 21-4), który po dłuższej przerwie wraca do UFC, 18 stycznia w hali T-Mobile Arena w Las Vegas zawalczy z Donaldem Cerrone (MMA 36-12). Szef UFC Dana White, uważa że dla Irlandczyka walka ta jest bardzo ważna, szczególnie w kontekście dalszej kariery.

Myślę, że on jest w miejscu, w którym uświadomił sobie, że musi się w sobie zebrać. Zwycięstwo nad „Kowbojem” jest kluczowe dla jego kariery i przyszłości. Podchodzi więc do tej walki bardzo poważnie, bo chce zostać aktywnym zawodnikiem. Dlatego też walczy w 170 funtach i mam nadzieję, że zobaczymy trzy dobre walki w jego wykonaniu w tym roku.

Dana White w programie  The Stephen A. Smith show dodał również, że powroty do sportu dla takich osób jak Conor bywają trudne.

On ciężko trenuje i przygotowuje się na ten moment. Problemem jest, nie tylko w tym sporcie, sytuacja, gdy zawodnik ma nagle 100 milionów dolarów, jest młody, sławny i niewyobrażalnie bogaty. Wtedy trudno jest dalej chcieć trenować i to na pewno spotkało Conora.

Do walki Conora McGregora z Donaldem Cerrone dojdzie podczas gali UFC 246. Rozpiskę gali znajdziecie tutaj.

https://youtube.com/watch?v=TyQR5RhT7GU

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.