Strona główna Dana White Prezydent UFC...

Prezydent UFC o zwycięstwie Glovera Teixeiry na UFC Vegas 13

0

Prezydent UFC był pod wrażeniem występu Glovera Teixeiry podczas UFC Vegas 13. Fani MMA doskonale wiedzą, że Dana White dąży do zestawienia Jana Błachowicza z Israelem Adesanyą, lecz Brazylijczyk sprawił, że wiele osób zastanawia się czy to nie on powinien być teraz kolejnym rywalem Polaka w klatce UFC. W rozmowie z Laurą Sanko, White wypowiedział się na temat występu 41-letniego Teixeiry.

Siedziałem i słuchałem jego wywiadu po walce. Nie gada bzdur. Mówił, że zasługuje na walkę o pas, że jest tutaj już długo. Ma dobrą serię zwycięstw, wyglądał dzisiaj świetnie. Za każdym razem kiedy myślę, że on już nie ma tego „czegoś” on udowadnia, że nie mam racji. Wyglądał dzisiaj świetnie.

Teraz musimy poradzić sobie z taką sytuacją. Słyszałem to co powiedział i zgadzam się z nim – biorę go na poważnie. Nie będę już w niego wątpił.

Błachowicz na swoim profilu na Twitterze dał jasno znać, że jest zainteresowany walką z Gloverem Teixeirą, jeśli Israel Adesanya nie będzie chciał na niego czekać do marca 2021 roku. Wtedy Polak będzie gotowy na pierwszą obronę tytułu mistrzowskiego kategorii półciężkiej UFC. Jak widać nie wiadomo jaką decyzje wobec rywala dla Błachowicza podejmie organizacja „Ultimate Fighting Championship”.

W mediach społecznościowych niezadowolenie z całej sytuacji wyrażał pretendent w kategorii średniej UFC, Robert Whittaker. Były mistrz dywizji do 84 kilogramów twierdzi, że walka z Israelem Adesanyą jest jego prawem, a prezydent UFC przeinacza jego słowa w mediach. Najbliższe miesiące pokażą co zadecyduje White i jego zespół matchmakerów.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.