Prezydent UFC, Dana White, który bardzo interesuje się również boksem, wierzy, że zestawienie Floyda Mayweathera Jr. z Loganem Paulem idealnie pokazuje stan tej dyscypliny. Jeden z najlepszych bokserów w historii zmierzy się z YouTuberem w walce pokazowej w lutym 2021 roku. White w rozmowie z „Nelk Boys” nie mógł powstrzymać się od krytyki tego zestawienia.

Kiedy ludzie pytają mnie jaki jest obecny stan boksu, odpowiadam im – właśnie taki jaki pokazuje to zestawienie. Ten dzieciak nie przegrał ostatnio z pier*olonym graczem z Anglii żeby teraz walczyć z Mayweatherem?

43-letni Floyd ostatni raz wystąpił w ringu, kiedy to znokautował Tenshina Nasukawę w grudniu 2018 roku w walce pokazowej w Japonii. Jego ostatnią oficjalną walką było starcie z byłym podwójnym mistrzem UFC, Conorem McGregorem w sierpniu 2017 roku. To żadna tajemnica, że White chciał współpracować z Mayweatherem w tym roku, a sam prezydent UFC wierzy, że boks potrzebuje zmian. Przez ostatnie lata prezydent UFC często wspomina o wejściu do tego sportu z własnym projektem – Zuffa Boxing. Na ten moment nie zorganizował on jeszcze żadnej gali bokserskiej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.