Mimo, że sama Joanna Jędrzejczyk przyznała w wielu wywiadach, iż jej następna walka będzie z pewnością o pas mistrzowski kategorii słomkowej, sam prezydent UFC przyznał, że nie rozmawiał jeszcze z zarówno Polką jak i jej potencjalną rywalką na ten temat.

To dobra walka dla Rose, to dobra walka także dla Joanny. Nie rozmawialiśmy jeszcze na ten temat. Dajemy teraz Namajunas przestrzeń, to była dla niej wielka wygrana, uczestniczy teraz w wielu wydarzeniach promocyjnych m.in. w Denver czy w Nowym Jorku. Rose z pewnością ma potencjał, aby zostać wielką gwiazdą.

Przypomnijmy, Namajunas znokautowała Jędrzejczyk podczas nowojorskiej gali UFC 217. Była to jedna z większych niespodzianek w ostatnim czasie.

1 KOMENTARZ

  1. Niech Gimbus Pinokio Różyczek zapuści włosy, żeby nadawała się do jakiejkolwiek promocji! Bo póki co promuje siebie jako narzeczonego Pata Barrego, z resztą taką fryzurą to przypomina jego 50 kg mniej. I owszem przegra w czasie pierwszej "obrony", ale nie przez JJ, której pewnie odrosły piórka tylko zrobi to inna z dziewczyn.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.