Strona główna Dana White Prezydent org...

Prezydent organizacji krótko komentuje słowa Paige VanZant o zarobkach w UFC

9

Dana White nie miał zbyt wiele do powiedzenia zapytany o komentarze Paige VanZant na temat zarobków w UFC. Przypomnijmy – zawodniczka w wywiadzie z Arielem Helwanim stwierdziła, że jest w stanie zarabiać więcej pieniędzy wrzucając zdjęcia na Instagram, niż walcząc w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. Jako, że została jej jedna walka w obecnym kontrakcie, będzie ona szukać lepszej oferty niż aktualna. Prezydent UFC krótko skomentował wypowiedź PVZ.

Dobrze dla niej. To niesamowite. Jeśli zawodniczka może zarabiać więcej pieniędzy robiąc inne rzeczy, niż walcząc – dobrze dla niej.

Nie wiadomo jakie plany wobec VanZant będzie miało UFC. Według niej, gdy chciała ona zarabiać większe pieniądze, szefostwo odpowiedziało, iż nie mogą zapłacić jej więcej niż mistrzyni.

Na ten moment Paige nie ma zaplanowanej kolejnej walki. W ostatnim pojedynku poddała Rachael Ostovich.

9 KOMENTARZE

 1. Jeśli chciała więcej zarabiać od mistrzyni, bo ma dużo polubień na instagramie, to niech spierdala.

  Łysy jeśli chodzi o kobiece dywizje zachowuje resztki rozsądku.

 2. Jeśli chciała więcej zarabiać od mistrzyni, bo ma dużo polubień na instagramie, to niech spierdala.

  Łysy jeśli chodzi o kobiece dywizje zachowuje resztki rozsądku.

  Łysy nie ma pojęcia co robić z kobiecymi dywizjami. Strategia UFC jeśli chodzi o te dywizje jest dosyć czytelna i przypomina nieco KSW – atrakcyjne zawodniczki mogą liczyć na lepsze miejsce na kartach. Ostatnie przykłady to Viana, Dern,Lipski. Tak samo było z Paige, UFC wyjątkowo ją promowało. Pamiętam okres pomiędzy UFC 205 a Floyd-Conor i dosłownie widziałem materiały promocyjne UFC, gdzie pokazywali ją pomiędzy Conorem a Aśką (Conor i Asia byli wtedy w szczytowych momentach swoich karier w mma , a ostatnia walka Paige  w tamtym momencie to była przegrana z Waterson). Potem jak przegrała w muszej to Dana pisał jaka z niej twardzielka, bo złamała rękę (zapominając o jej przeciwniczce).

  Więc co to za pierdolenie, że Łysy wie co robi, jak po 5 latach oświeciło go, że z Paige nic chyba nie będzie, ale z tego cytatu to raczej nie wynika, bo raczej pokojowy.

 3. Łysy nie ma pojęcia co robić z kobiecymi dywizjami. Strategia UFC jeśli chodzi o te dywizje jest dosyć czytelna i przypomina nieco KSW – atrakcyjne zawodniczki mogą liczyć na lepsze miejsce na kartach. Ostatnie przykłady to Viana, Dern,Lipski. Tak samo było z Paige, UFC wyjątkowo ją promowało. Pamiętam okres pomiędzy UFC 205 a Floyd-Conor i dosłownie widziałem materiały promocyjne UFC, gdzie pokazywali ją pomiędzy Conorem a Aśką (Conor i Asia byli wtedy w szczytowych momentach swoich karier w mma , a ostatnia walka Paige  w tamtym momencie to była przegrana z Waterson). Potem jak przegrała w muszej to Dana pisał jaka z niej twardzielka, bo złamała rękę (zapominając o jej przeciwniczce).

  Więc co to za pierdolenie, że Łysy wie co robi, jak po 5 latach oświeciło go, że z Paige nic chyba nie będzie, ale z tego cytatu to raczej nie wynika, bo raczej pokojowy.

  tak mnie zastanawia, aska zamierza jakis oboz robic przed waterson? czy wejdzie sobie z biegu? bo jak na razie siedzi w olszytynie i selfiki sobie strzela, a walka za troche ponad miecha.

 4. tak mnie zastanawia, aska zamierza jakis oboz robic przed waterson? czy wejdzie sobie z biegu? bo jak na razie siedzi w olszytynie i selfiki sobie strzela, a walka za troche ponad miecha.

  Też się nad tym zastanawiam, nawet napisałem o tym w jej fanklub temacie. Nie za bardzo ogarniam co się dzieje. Wagę widać, że  dalej zrzuca. A wcześniej pisała, że wraca do USA na początku września. Trochę dziwny ten obóz najpierw kilka tygodni w Stanch, potem dwa w Polsce, potem  kolejne 6 w Stanach…

 5. Też się nad tym zastanawiam, nawet napisałem o tym w jej fanklub temacie. Nie za bardzo ogarniam co się dzieje. Wagę widać, że  dalej zrzuca. A wcześniej pisała, że wraca do USA na początku września. Trochę dziwny ten obóz najpierw kilka tygodni w Stanch, potem dwa w Polsce, potem  kolejne 6 w Stanach…

  wroci troche niefortunnie, bo za tydzien ma jebnac we floryde silny huragan a kilka dni pozniej znowu ma jebnac.

 6. wroci troche niefortunnie, bo za tydzien ma jebnac we floryde silny huragan a kilka dni pozniej znowu ma jebnac.

  Trudno powiedzieć, co za tym wszystkim stoi. Zobaczymy jak będzie z formą przeciwko Watersonowej. Może też być tak, że wszyscy w ATT skupieni teraz na Dustinie, dodatkowo pamiętaj, że Kolba walczył z Lawlerem po miesięcznym obozie, więc ATT jest w stanie przygotować zawodnika nawet w miesiąc.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.