Summer Tapasa, która powstrzymała złodzieja przed kradzieżą telewizora ze sklepu, otrzymała pracę w organizacji UFC. Poinformował o tym Dana White za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu, witając ją w szeregach światowego giganta na rynku MMA. Tapasa od teraz pracować będzie na stanowisku property security officer.

Cała sytuacja miała miejsce na początku 2020 roku. Tapasa po zajściu została zwolniona ze sklepu, w którym pracowała. Na wszystko szybko zareagował sam szef UFC, który zadeklarował, że chce, aby pracowała ona dla niego.

„To jest Summer Tapasa-Sataraka. Ona powstrzymała tego gówniarza przed kradzieżą w sklepie Best Buy na Hawajach. Została za to zwolniona. W ten weekend przyleci na walkę McGregor vs Cowboy, na które dostanie ode mnie bilety. CHCĘ, ABY PRACOWAŁA DLA MNIE! Przygotuj się na najlepszy weekend swojego życia Summer”​

White dotrzymał słowa. Tapasa pojawiła się na gali UFC z udziałem Conora McGregora, a teraz oficjalnie poinformowano o zatrudnieniu jej w organizacji.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.