Ten dzień jest coraz lepszy, po newsie o Mamedzie zmierzającym do UFC teraz to… do obadania w środku

Ale jazda. Po wszystkich obrażających tekstach Dany White, najlepszy fighter planety Fedor Emelianenko w końcu nie wytrzymał i postanowił odpowiedzieć. Dana tym razem przegiąłeś pałę, wkurzyłeś Fiedie i teraz przyjedzie po Ciebie Kryminalnaja Rassija czy jakoś tak. Ziomy z Sankt Petersburga sprawdzą wkrótce czy jesteś taki twardy na jakiego pozujesz. Dobra trochę się rozmarzyłem, niestety wiadomo że tak to się nie skończy….

Ogólnie wszyscy znają historię pomiędzy Fedorem, Randym a Daną White. Trochę im ten miłosny trójkąt nie wyszedł, zdarza się. Ale to co po tym wszystkim zaczął odpierdalać Dana White…..mówienie że Fedor wygląda gówniane w swoich walkach, nazywanie go farsą, mówienie o menadżerach Fedora „crazy russians”…no niech ktoś powie że to nie jest przegięcie i brak szacunku dla było nie było jednego z najlepszych zawodników MMA w historii tego sportu.

Jak można było przewidzieć wszystkie te teksy trafiały do mistrza Pride. W końcu Fedor nie wytrzymał i odpowiedział otwartym listem który wysłał do największych redakcji MMA na świecie. Do naszej redakcji list bezpośrednio z Moskwy przywiózł pan Donek za co serdecznie mu dziękujemy. Poniżej treść :

„Wielokrotnie czytałem w internecie wypowiedzi pana White na mój temat. W mojej ocenie, pozwalanie sobie na mówienie takich rzeczy nie jest oznaką bycia dżentelmenem (w tym momencie Dana White pewnie mówi : „Fuck you fucking russian motherfucker….” dop. def) lub choćby bycia dojrzałym człowiekiem. Jeśli naprawdę chcesz coś udowodnić, pozwól na moją walkę z Randym lub pozwól mi zmierzyć się z obecnym mistrzem UFC Antonio Rodrigo Nogueirą. W przyszłości nie chce już nigdy słyszeć tego rodzaju wypowiedzi pod swoim adresem i NIE BĘDĘ TEGO TOLEROWAĆ !!!

Moja ostatnia walka w Japonii udowodniła że jestem gotowy walczyć z każdym, niezależnie od przewagi wzrostu, umiejętności czy doświadczenia. Walczyłem i dalej pragnę walczyć z najlepszymi sportowcami. Walka z Randym jest moim celem numer 1, jest świetnym fighterem i wielką szkodą jest że sytuacja w jakiej stawia UFC swojego zawodnika nie pozwala mu na stoczenie tej walki.

Cały świat chce zobaczyć moje walki z twoimi mistrzami, ludzie nie chcą słuchać twoich konferencji prasowych. Podpisałem kontrakt z M-1 Global i ta firma jest gotowa zorganizować takie walki pod swoją banderą lub w ko promocji z wami.”

Komentarze zostawię wam. Dodam tylko że tłumaczono to z wersji rosyjskiej na angielską i dopiero z angielskiej na polską. Pierwotna wersja mogła więc trochę sie różnić, np Fedor mógł powiedzieć „Ja tiebia biały skurwasyn zajebiu” czy coś w tym stylu.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.