Na stronie UFC pojawił się film uwieczniający podpisanie przez byłego mistrza Pride Wanderlei`a Silvy kontraktu z UFC. Pierwszą walkę po powrocie do klatki ma stoczyć już w grudniu tego roku.

Oto co powiedział główny bohater tego newsa :

„Marzeniem wielu zawodników jest walczyć w UFC , ja przez 6 lat bycia mistrzem Pride zawsze miałem marzenie aby zdobyć pas mistrzowski UFC. Dziś jestem jeden krok bliżej tego celu”

O nowym nabytku wypowiedział się również prezydent UFC Dana White :

„Tak szalenie jak to tylko brzmi jest to szczyt mojej siedmioletniej kariery w tej firmie. Jestem strasznie podekscytowany podpisaniem kontraktu z tym gościem. On złapał mnie za ramie , spojrzał mi miedzy oczy w ten sam sposób kiedy raził wzrokiem swoich przeciwników przed walką i powiedział : „Będą walczyć dla Ciebie tak dobrze że zobaczysz najlepszego Wanderleia Silve w historii”

„Ten gość to prawdziwy wojownik. , przypomina mi Chucka Liddella , jest typem zawodnika jakiego wszyscy fani uwielbiają widzieć w akcji. Jest jak karabin maszynowy. Gotowy uszkodzić siebie aby zadać przeciwnikowi ból i zniszczenie. Wychodzi do walki jak pociąg ekspresowy który się nigdy nie zatrzymuje. Poluje aby wykończyć przeciwnika, uwielbia nokautować ludzi i jestem pewien że dużo wniesie swoją osobą do UFC. Czuje się jakbym miał oszaleć z radości” powiedział szczęśliwy White.

Na zakończenie Silva dodał : Trenuje bardzo ciężko aby dać fanom świetne widowisko i dziękuje bogu za to że będę miał tą możliwość. Chce również ostrzec innych zawodników : musicie trenować ciężko ponieważ „Axe Murder” jest tutaj.

Nieźle , naprawde nieźle. Dana White nie przestaje ulepszać UFC .

Po cały art. klikajcie tutaj

A jak nie wiecie czemu Dana White tak się cieszy z podpisania kontraktu to sprawdźcie ten filmik

[dailymotion id=2asqthklV2FLpjb3w]

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.