Nie tak dawno prezydent UFC, Dana White, w mediach tajemniczo wypowiedział się na temat przyszłości „BMF”, Jorge Masvidala. Zawodnik, który jest ostatnio w świetnej formie, miał być kolejnym rywalem Kamaru Usmana, mistrza kategorii półśredniej. Prezydent organizacji stwierdził jednak, że ma inne ciekawe propozycje dla „Gamebreda”.

White w podcaście „Menace and The Man Show” wyjaśnił, że walka z mistrzem jest priorytetem, lecz mają oni inne opcje na kolejną walkę Masvidala. Jedną z nich jest pojedynek z największą gwiazdą MMA, Conorem McGregorem.

Walka z Usmanem jest pojedynkiem, który ma sens. To walka, która musi się wydarzyć jeśli Masvidal chce walczyć o pas mistrzowski. Są jednak inne interesujące dla niego walki w tym momencie kariery.

Zapytany przez prowadzących o potencjalne starcie McGregora z Masvidalem, prezydent UFC nie wykluczył takiej opcji.

To celna uwaga. Taki pojedynek również jest prawdopodobny.

Zapytany ponownie o przyszłość Masvidala White stwierdził, że jest wiele zmiennych w tej sytuacji i organizacja skupia się teraz na galach które odbędą się 9, 13 i 16 maja w Jacksonville na Florydzie w USA.

Przed epidemią koronawirusa starcie Masvidala z Usmanem miało być jedną z atrakcji „International Fight Week”, który zazwyczaj odbywa się w lipcu. W tym roku jednak może zostać on anulowany z powodu właśnie pandemii.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z PLANOWANYMI GALAMI UFC

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.