Marka UFC ma już za sobą dwie gale zorganizowane w Polsce. Pierwsza z nich odbyła się w roku 2015 w Tauron Arenia, a druga w roku 2017 w Ergo Arenie. Czy jednak UFC powróci jeszcze do naszego kraju? W najnowszej rozmowie dla z szefem UFC Daną Whitem, Dominik Durniat zapytał:

Jeśli Janowi uda się zdobyć pas mistrzowski i dołożymy do tego wielką gwiazdę w postaci Joanny Jędrzejczyk, czy bylibyście skłonni zorganizować kolejną galę UFC w Polsce w 2021 roku?

Szef UFC potwierdził, że zdecydowani chciałby zorganizować kolejne wydarzenie w naszym kraju.

Tak, bardzo chciałbym zorganizować te walki w Polsce. Nigdy nie byłem w waszym kraju. Chciałbym zorganizować w Polsce kolejną galę i przyjechać na to wydarzenie. Tak, będziemy starali się zorganizować tę galę.

Dana White dodał również, że zależy mu na wizycie w Polsce.

Życzę Wam wszystkim powodzenia w związku z walką Jana Błachowicza. Nie mogę się doczekać powrotu UFC do Polski i mojej pierwszej wizyty w waszym kraju.

Warto przypomnieć, że podczas obu gal UFC, które odbyły się w Polsce walczył Jan Błachowicz. Na pierwszej z nich przegrał na punkty z Jimim Manuwą, a na drugiej pokonał Devina Clarka. Natomiast już w nocy z soboty na niedzielę Jan Błachowicz zawalczy o pas mistrzowski UFC na „Fight Island”, a jego rywalem będzie Dominick Reyes.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.