Jakiś czas temu Conor McGregor kolejny raz ogłosił przejście na sportową emeryturę. Dana White, szef UFC, nie wydaje się być jednak przejęty faktem, że jego największa gwiazda nie planuje już walczyć.

W programie „The Herd with Colin Cowherd”, Dana White powiedział:

To co dzieje się z Conorem jest tym, co dzieje się z wszystkimi profesjonalnymi sportowcami, którzy stają się ekstremalnie bogaci. Conor McGregor jest bogaty. Może teraz wybierać to, co chce robić.

W najnowszym wywiadzie dla serwisu The National dodał też, że odejścia wielkich gwiazd ze sportu, to część tego biznesu.

Khabiab jest niepokonany, osiągnął wszystko i ma mnóstwo pieniędzy.  Spójrzcie na Conora i to co on osiągnął. Oni kiedyś odejdą, ale to nigdy nie było czymś, czym bym się martwił. To jest część tego biznesu.

Szef UFC wyjaśnił również czemu nie przejmuje się odejściami z MMA największych gwiazd organizacji.

Nie będzie drugiego Khabiba. Nie będzie drugiego Conora. Pojawią się jednak inne gwiazdy i to jest ciekawa część tej podróży. Kto będzie następny? Kto się objawi? Dokąd zmierzamy? To część tego biznesu, która daje tyle radości. Kto wcześniej by pomyślał, że będziemy mieli taką gwiazdę z Irlandii? Kto by pomyślał, że będziemy mieć muzułmańskiego mistrza, który jest niepokonany i stanie się tak uwielbianą postacią w świecie muzułmańskim?

Jakiś czas temu szef UFC przyznał również, że nie będzie zaskoczony jeśli Conor McGregor wróci za jakiś czas do walczenia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.