Strona główna Dana White Mocne wymiany...

Mocne wymiany zdań Adesanyi i Jonesa. Prezydent UFC bardzo zainteresowany pojedynkiem

0

Agresywne wymiany słowne w mediach społecznościowych wzmocniły zainteresowanie ze strony UFC do zestawienia ze sobą byłego mistrza kategorii półciężkiej, Jona Jonesa, z Israelem Adesanyą. Obaj zawodnicy nie oszczędzają się na Twitterze wzajemnie atakując się słownie i krytykując swoje zachowania. Dana White w rozmowie z UFC Arabia wyznał, że jest bardzo zainteresowany zestawieniem obu panów w oktagonie.

To jest walka, do której trzeba doprowadzić – 100%. Myślę, że walka tych dwóch zawodników będzie czymś ogromnym.

Nie chodzi tutaj o to czego ja chcę. Wszystko zależy od tego czego oni chcą. Adesanya jest mistrzem. Naprawdę się rozwija, zaczyna czuć się dobrze w oktagonie, wie, że to jego dom i zachowuje się właśnie w ten sposób. Myślę, że chce walczyć z wygranym starcia Whittakera i Cannoniera, a potem zobaczymy co się stanie.

Adesanya w swoich komentarzach na temat Jonesa wspomniał nawet o jego zmarłej mamie, na co „Bones” zareagował na swoim profilu.

Mój tata powiedział mi już jak cię pokonać. Uwierz mi, on wie. Twoja mama byłaby rozczarowana tym kim się stałeś.

Moja mama była bardzo humanitarną osobą. Wiem, że projekt CARE sprawiłby, że byłaby ze mnie bardziej dumna niż z tego co zrobiłem w UFC.

Izzy, dziękuję ci za okazję żeby wspomnieć o mojej niesamowitej mamie. Teraz za nią tęsknię… Walczymy w 2021 roku?

Oglądałem cię od czasu UFC 94. Rzuty zapaśnicze, obrotowe łokcie. Widziałem wiele razy jak spierdo*iłeś sprawy, popełniałeś te same błędy. Broniłem cię, byłem fanem. Widocznie w ten sposób uczyłem się jak cię skończyć. Niesamowity obrót spraw. Anime w prawdziwym życiu.

Teraz, gdy Jones ogłosił przejście do kategorii ciężkiej, Adesanya zapowiada, że może bić się z „Bonesem” nawet w królewskiej dywizji. Jon nie występował w oktagonie UFC od czasu wygranej z Dominickiem Reyesem. Nie wiadomo kiedy zawodnik wróci do klatki MMA. Adesanya po zwycięstwie z Costą stwierdził, że chciałby w kolejnej obronie walczyć z Jaredem Cannonierem. Ten jednak najpierw musi pokonać Roberta Whittakera na UFC 254.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.