Dana White i Conor McGregor

Conor McGregor (MMA 22-4), ulubieniec Dany White’a, szefa organizacji UFC, jest dziś niewątpliwie największą gwiazdą MMA na świecie. Według White’a Conor wyszedł już jednak poza świat sportów walki.

Zobacz również: „Ta walka ma globalny potencjał” – Szef UFC o rewanżu McGregora z Nurmagomedovem

Conor McGregor nie jest tylko największą gwiazdą w świecie MMA. Conor jest jedną z największych gwiazd w historii sportów walki, a nawet ogólnie w sporcie. Gdy mówi się o sportach walki, myśli się o Alim, Tysonie, McGregorze, Sugar Rayu. Conor jest właśnie w tej grupie osób.

W programie The Will Cain Show, szef UFC wskazał jednak też inne gwiazdy organizacji UFC.

Mamy Conora, jest też Jon Jones i Israel Adesanya. Usman też się rozwija. Masvidal i Nate Diaz są dużymi gwiazdami. Jest wielu zawodników i są oni na różnych poziomach rozwoju.

Przy okazji warto przypomnieć, że Audie Attar, menadżer Conora, ma podobne spojrzenie na postać McGregora, co szef UFC.

Conor McGregor jest największą postacią w sportach walki. Kropka! Jest postacią, która polaryzuje. Są ludzie, którzy go kochają i tacy, którzy za nim nie przepadają. Conor jest dziś niezwykle silny i zamierza kontynuować swój rozwój, aby mieć coraz większe osiągnięcia zawodowe. On rozwinął się niesamowicie jako sportowiec, ale najlepsze dopiero przed nim.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.