Lorenzo Fertitta

Lorenzo Fertitta i Dana White udzielili wspólnie wywiadu serwisowi internetowemu „Los Angeles Times”, w którym głównie poruszano temat zbliżającej się gali UFC 200, nie mogło jednak zabraknąć pytania o potencjalną sprzedaż firmy.

Dana White szybko zaprzeczył jakoby UFC zostało sprzedane.

Większość ludzi myśli teraz, że nie jesteśmy już właścicielami UFC. Ludzie podchodzą do mnie i gratulują. To niewiarygodne! UFC należy do nas. Nie sprzedajemy go, jesteśmy jego właścicielami.

Lorenzo Fertitta również nie potwierdził informacji o sprzedaży, nie potwierdził również czy takie rozmowy w ogóle są prowadzone.

Jeśli będziemy wprowadzać do firmy inwestora lub będzie działo się coś innego damy wszystkim o tym znać. Aktualnie działamy bez zmian i jesteśmy skupieni na UFC 200. Siedzę w biurze od 4 lipca i przeglądam wszystko co zostało przygotowane do gali UFC 200. Nigdy nie byłem większym optymistą niż teraz patrząc na ten biznes. Nadal odczuwam ogromną miłość do tego sportu. Nigdy nie powiedziałem również, że odchodzę.  To co się teraz dzieje jest zupełnie normalne. Każda firma tych rozmiarów i wielkości nie mówi o strategicznych sprawach, nad którymi pracuje. Nie ma więc nic do przedstawienia.

3 KOMENTARZE

  1. Każda firma tych rozmiarów i wielkości nie mówi o strategicznych sprawach, nad którymi pracuje.

    Czytaj: UFC niemal sprzedane, ale niech to będzie NIESPODZIANKA!

  2. Nie wiadomo jak ta wiadomość wpłynie na ppv, i postrzeganie organizacji. nie chcą komplikować życia przed UFC 200, myślę że po gali dowiemy się na jakim etapie jest "potencjalna" sprzedaż UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.