Po miesiącu spędzonym w Zjednoczonych Emiratach Arabskich organizacja UFC wróciła do USA i swojej hali Apex. W ostatni weekend przygotowała tam pierwszą galę, a plan na sierpień jest bardzo napięty. Do końca miesiąca UFC chce zorganizować nie tylko kolejne cztery gale, ale również cztery wydarzenia z cyklu „Dana White’s Contender Series”.

Podczas ostatniej konferencji prasowej szef UFC został zapytany o powrót organizacji do USA.

Poza tym, że miałem przez kilka dni problemy ze spaniem, wszystko było dobrze. To było niesamowite doświadczenie. Wszyscy zaangażowani w „Fight Island” potwierdzają, że to co się tam działo, było na najwyższym poziomie, ale też dobrze być w domu. Jestem podekscytowany powrotem i walkami z cyklu „Contender Series”. Te starcia zawsze dają dużo radości i są ekscytujące. Walki będę pokazywane na ESPN+, do tego na żywo w Brazylii i Kanadzie. Projekt nabrał więc rozpędu, a zawodnicy, których nikt nie zna będę się bić na oczach całego świata. Nie mogę się więc doczekać.

White został zapytany również o to, jak dziś zapatruje się na problemy związane z pandemią koronawirusa.

Od pierwszego dnia wiedziałem, że damy radę. Wiedziałem, że dobrze wydamy pieniądze i zaangażujemy odpowiednich ludzi. Wierzyłem też w moją załogę i zawodników. Wiedziałem, że damy radę.

Najbliższa gala organizacji, UFC Fight Night: Lewis vs. Oleinik, odbędzie się już 8 sierpnia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.