Prezydent UFC — Dana White jest zachwycony kolejną galą odbytą na wyspie Yas w Abu Zabi. Co więcej, zaskoczył go bardzo dobry występ nowego mistrza kategorii 125 funtów — Deivesona Figueiredo. Cała dywizja musza po odejściu na emeryturę Henry’ego Cejudo drżała, bo znowu pojawiły się pytania, czy nie zostanie ona zamknięta przez UFC. Teraz jest już pewne, że White ma kolejnego, fenomenalnie zapowiadającego się mistrza, a dywizja nigdzie się nie wybiera.

Kiedy ostatni raz mówiłem o pozbyciu się wagi muszej? Zobaczcie, jak ten gość radził sobie dzisiejszej nocy. Zobaczcie, co zrobił. Dużo było kontrowersji w ich pierwszej walce po zderzeniu głowami, ale teraz nie ma już wątpliwości. Można mówić, że Deiveson wypadł znakomicie.

Chcę zobaczyć tego człowieka, jak broni pasa. Uważam, że w przypadku udanych obron zainteresuje on swoją postawą wielu fanów.

Z kim zatem Brazylijczyk zmierzy się w pierwszej obronie pasa? Na myśl nasuwał się Alexandre Pantoja, jednak przegrał on dzisiejszej nocy z Askarem Askarovem.

Naprawdę ciężko powiedzieć, jak wygląda kolejka. Wrócę do domu, przyjrzę się liczbom i ustalimy.

Na koniec dodajmy, że Rosjanin Askar Askarov to prawdziwy talent. To były mistrz organizacji ACB w wadze muszej. Co więcej, w UFC posiada dwa zwycięstwa oraz remis z Brandonem Moreno, który klasyfikowany jest na 3 pozycji w 125 funtach.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.