Łysa Danuta powiedziała parę życzliwych słów pod adresem swojego największego konkurenta Garego Shawa. Przy okazji oberwało pare osób z Hall of Fame UFC…Co tym razem sprowokowało Danute ?  Krążace plotki o organizowaniu walki Kimbo Slice z Kenem Shamrockiem na kolejnej gali EliteXC.


Dana White :

„Kolejny jebany żart od Garego Shawa. Ten jebaniec jest tak ciężko myślący że jest to aż śmieszne. Najpierw mówi że to my chronimy naszych fighterów co jest oczywiście gówno warte. Później wciska nam gówno za to że ustawiliśmy walkę Brocka Lesnara z Frankiem Mirem. Więc co on chce żebyśmy robili ?

Pewne jest że to on ochrania swoich zawodników ponieważ nie zanosi się na to aby Kimbo Slice w najbliższym czasie walczył z dobrym fighterem. Kim do kurwy nędzy jest Bo Cantrell ? Tank Abbott ? On nigdy nie był zbyt dobry, tylko wygląda na twardziela ale zawsze ktoś kopie mu dupę. Teraz Ken Shamrock ? Kiedy Kimbo powalczy z gościem który osiągnął coś po roku 1998 ? Tito Ortiz, który jest do dupy, zniszczył Kena Shemrocka 3 razy !

Oczywiste jest że Gary będzie doił swoją krowę z Youtuba tak długo jak to możliwe ale prawdziwi fani wiedzą że Kimbo to kpina i że zostałby zniszczony przez każdego fightera wagi cieżkiej UFC. Może ten półgłówek Ken Shemrock zdemaskuje Kimbo i wtedy on wróci do walczenia z gośćmi z Burger Kinga. Gary Shaw i jego 3 ligowa promocja nie ma żadnej jebanej wiarygodności”

I co wy na to ? ? ?

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.