Część druga ostatnia. Dodałem brakujący fragment.

Pierwsza cześć TUTAJ

Q: Czy następna walka GSP będzie już walką o tytuł i czy walka ta odbędzie się w Kanadzie ?

DANA WHITE: Tak i tak. GSP będzie walczył ze zwycięzcą walki Hughes/Serra. Próbujemy zorganizować gale w Kanadzie więc to miało by sens.

Q: Roger Huerta walczył z dobrymi zawodnikami w UFC ale dostał jak na razie nikogo z najwyższej półki. Jak szybko zobaczymy go w walce z kimś z samej czołówki wagi lekkiej ?

DANA WHITE: On jest już gotowy. Myślę że po ostatniej jego walce jest już gotowy. Walczył z gościem ze świetnym rekordem który był niesamowity w parterze.

Q: Jak daleko Roger jest od walki o tytuł ?

DANA WHITE: Dobre pytanie. Prawdopodobnie jeszcze jeden rok.

Q: Wiem że łatwo jest oceniać po fakcie ale czy uważasz że Zuffa przeliczyła się przejmując PRIDE ?

DANA WHITE: Nie, nie , w żadnym wypadku. Biblioteka wideo to było to czego chciałem najbardziej. Więc nie, nie przeliczyliśmy się , ale poza tym cała transakcja to był koszmar. Wiedzieliśmy czego chcemy i to dostaliśmy.

Q: Z wiedzą jaką posiadasz dzisiaj , ze był to koszmar, czy zdecydowaliście się dzisiaj na taki sam krok ?

DANA WHITE: Tak.

Q: Ponieważ uważasz że biblioteka wideo była tego warta ?

DANA WHITE: Dla mnie była. Dla mnie osobiście. Chciałem ją mieć.

Q: Kiedy przejęliście PRIDE jaka była wiedza Zuffu na temat tego jak skonstruowane są kontrakty w PRIDE i czy wiedzieliście czy mogą być transferowane do UFC czy nie ? Wyglądało to tak że część zawodników była gotowa podpisać swoje umowy a część nie.

DANA WHITE: To był jeden z miliona koszmarów. Jeden z miliona. Najgorszy deal w historii biznesu. Szalone. PRIDE było totalnym bankrutem. Byli kompletnie spłukani i nie mieli nic. My za to bardzo chcieliśmy mieć tą firmę i kupiliśmy ją. Nie ważne jak to kurwa zrobiliśmy, jak szalona była ta umowa. Dostaliśmy to co chcieliśmy.

Q: Czy wydawało się wam że kontrakty będą automatycznie przeniesione do UFC czy wiedzieliście że będziecie musieli dogadywać się z fighterami aby podpisać umowy ?

DANA WHITE: Nasza wiedza była pobieżna. O niektórych fighterach wiedzieliśmy (że podpiszą) o niektórych nie.

Q: Czy z powodu wszystkich problemów cena zakupu PRIDE opublikowana przez AP była zmieniana ?

DANA WHITE: Nigdy nie podaliśmy finalnej ceny zakupu/

Q: Ale czy cena która zapłaciliście była zbliżona do tego co opublikowała Associated Press ?

DANA WHITE: Człowieku wiesz że nie rozmawiam o pieniądzach.

Q: Czy spotkanie Liddell – Silva jest możliwe na gali UFC w Grudniu?

DANA WHITE: Jest taka szansa.

Q: (Smiech) Czekam na tą walkę już pięć lat.

DANA WHITE: Ty !?

Q: Josh Barnett nie przebierał w słowach komentując twoje słowa na temat Coutura zaraz po UFC 74 i w pewien sposób kwestionował mistrzostwo Randego. Czy Barnett swoimi wypowiedziami spalił sobie mosty do UFC ?

DANA WHITE: On jest tylko śmieciem. Wiesz co ? Rzecz w tym że ja nawet nie chce rozmawiać o Joshu. Josh Barnett nikogo nie obchodzi. Mam Mirko Cro Copa, gościa który ostro mu wpierdolił. W ogóle nie jestem zainteresowany Joshem. Nic mi się w nim nie podoba. Ani to jakim jest zawodnikiem ani to jak reprezentuje ten sport.

Jeśli ma talent to niech Bodog, IFL czy EliteProXC czy jak tam się nazywają te wszystkie inne organizacje go zatrudnią. Jeśli jest taki wspaniały niech go zatrudnią. Zawsze starają się rzucić mi kłodę pod nogi więc teraz mają okazję. Zatrudnijcie Barnetta !!! On poczyni cuda dla waszych biznesów.

Q: Podczas tele konferencji dotyczącej UFC 75 prawiłeś komplementy pod adresem Denisa Kanga jednak krótko po tym przestałeś nazywać go jedną z głównych gwiazd PRIDE. Czym podpadł aby tak go nazywać ?

DANA WHITE: Lubię Denisa Kanga. Uważam że Denis Kang to dobry zawodnik. Nazywać Kanga jedną z największych gwiazd w MMA ? Nie nie zrobiłbym tego. Wiem że Denis Kang świetnie sobie żyje z MMA walcząc w Korei ponieważ jest w połowie Koreańczykiem. Jest dobrze ustawiony w Korei. Denis miał występować w pierwszym sezonie TUFa ale skończyło się to tak że dostał dobrą umowę w Korei. To jest koleś jakiego szukaliśmy do pierwszego sezonu TUF. Nie nazwałbym go jedną z największych gwiazd w MMA.

Q: Było wiele rozmów dotyczących wolnych agentów między innymi mówiono o Kangu, Lesnarze i Fedorze. O jednym nazwisku jednak nie słyszałem zbyt wiele. Chodzi mi o Gilberta Melendeza. Czy UFC wogóle jest nim zainteresowane ?

DW: Jestem nim bardzo zainteresowany  . Niestety ma teraz kontrakt z kimś innym ale tak,  jestem zainteresowany.

 

Q: Jeśli apelacja Seana Sherka zostanie odrzucona i zawieszenie na rok uprawomocni się to czy po tym czasie wróci do UFC ?

DW: Oczywiście.

 

Q: W przeszłości mówileś że konkurencja jest dobra ponieważ dzięki niej powstają nowe gwiazdy. Dwóch twoich konkurentów IFL i  EliteXC weszło na giełde i wykazuje ostatnio ogromne straty.Co czułeś kiedy usłyszałeś jakie stary ponosi twoja konkurencja, czy czułeś ulgę z tego powodu że nie będa w stanie promować nowych gwiazd ?

DW: Przede wszystkim IFL nie buduje żadnych gwiazd. Model IFL jest głupi. Nie obchodzi mnie czy IFL upadnie. Oni nie budują żadnych gwiazd, tylko niepotrzebnie zużywają powietrze na MyNetworkTV. Pierwszego dnia kiedy IFL wystartowało wiedziałem że upadnie. Mówiłem ludziom jeśli chcesz stracić kase inwestuj w akcje IFL.

Q: Wspomniałeś o kontrakcie TV jakie ma IFL. Ostatnio czas na antenie został obcięty do tylko jednej godziny w sobote. Okazało się też ze MyNetworkTV zakupiło prawa do UFC Wiredi będzie to puszczać o godzinie 7 w sobote. Jak się czujesz z tym że UFC będzie wstępem do programu  IFL?

DW: O mój boże. Mówisz poważnie ? Bądźmy szczerzy. Ja zawsze jestem szczery jeśli się mnie o coś pytasz. Badź szczery. Czy widziałęś ten ich popierdolony program (IFL)?

 

Q: Tak widziałem. Od kiedy zmienili producenta w maju myślę że bardzo się poprawili. Wcześniej uważam że zmierzali w złym kierunku.

DW: O mój boże. Jeśli to kiedyś było gorsze niż teraz to nie jestem w stanie sobie nawet tego wyobrazić. To najgorsza rzecz jaką widziałęm w życiu. Oglądałęm to raz w domu Lorenzo (Fertitta) przez 25 minut i tylko patrzyliśmy się na siebie z niedowierzaniem. To najgłupszy show jaki widziałęm w życiu. Jest okropny. Nie wierze że wytrzymał tak długo.

 

Q: Podczas konferencji przed UFC 74 powiedziałęś że są problemy z HBO. Co zrobiłęś aby je rozwiązać i podpisać umowę.

DW: Wiesz co, chce to zrobić po swojemu. Mam bardzo silną markę, oni też mają silną markę i obydwoje staramy się chronić nasze interesy. Dlatego zajmuje to rok więcej niż powinno..

 

Q: Czy problemem jest to że UFC chce kontrolować produkcje gali ?

DW: W dużym stopniu tak.

Q: Ale jesteś przekonany żę dojdzie do podpisania umowy ?

DW: Jestem tego pewien

108 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 7. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 8. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 9. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 10. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 11. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 12. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 13. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 14. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 15. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 16. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 17. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 18. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 19. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 20. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 21. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 22. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 23. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 24. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 25. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 26. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 27. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 28. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 29. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 30. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 31. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 32. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 33. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 34. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 35. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 36. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 37. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 38. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 39. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 40. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 41. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 42. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 43. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 44. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 45. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.