Dana White w 2016 roku wspierał obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych – Donalda Trumpa podczas jego kampanii wyborczej. W tym roku także włączył się w działalność na rzecz Republikanów. Głównodowodzący organizacją UFC w czwartek przemówił w Kolorado w Broadmoor World Arena, jednak White nie skierował swoich słów w stronę polityki, zamiast tego opisał on charakter Trumpa. Poniżej znajduje się jego wypowiedź.

Jak leci w Kolorado? Jak się macie? Nie jestem osobą, która siedzi w polityce. Chciałem powiedzieć tylko kilka słów o prezydencie USA, których nie usłyszycie w telewizji, ani od innych ludzi. Znam tego człowieka od 20 lat, ale tak naprawdę nasze relacje zbliżyły się, kiedy został głową państwa. Zazwyczaj, kiedy ktoś obejmuje takie stanowisko, to buja głową w obłokach i nie utrzymuje z tobą większego kontaktu. Ten człowiek mimo tego, że został wybrany, nadal był moim przyjacielem. Przy dzisiejszym spotkaniu od razu zapytał mnie, jak miewa się moja rodzina.

Wspaniała osoba, lojalna i wie, co to jest przyjaźń. Nawet nie wiecie, jak dobrze traktuje on wszystkich przyjaciół i ludzi, których poznał dawno temu. Donald jest wojownikiem, kocha swój kraj, poświęca dla niego ogrom rzeczy. Wygramy te wybory po raz kolejny. Dziękuję.

Przypomnijmy, że dla White’a jest to drugie wystąpienie popierające kampanię Donalda Trumpa. Wcześniej w 2016 roku wystąpił na Krajowej Konwencji Republikańskiej. Więcej o tym wydarzeniu możecie przeczytać tutaj.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.