Conor McGregor przygotowuje się do walki bokserskiej z Floydem Mayweatherem Juniorem, na której, według niektórych źródeł, może zarobić nawet 100 milionów dolarów. A co potem?

Irlandczyk jest posiadaczem pasa mistrzowskiego wagi lekkiej UFC, jaki zdobył pokonując Eddiego Alvareza w listopadzie, ale pojawiają się spekulacje jakoby McGregor nie miał już więcej wracać do MMA, po tym jak zgarnie ogromną gażę za walkę z Mayweatherem.

Prezydent UFC Dana White rozmawiał w środę z Conorem przed ogłoszeniem pojedynku z Floydem i jest przekonany, że Irlandczyk wróci do oktagonu jeszcze w 2017 roku.

„Jestem co do tego przekonany” – powiedział White w rozmowie z FOX Sports zapytany o powrót McGregora do UFC w tym roku. „Podczas naszej konwersacji zauważyłem, że jest nakręcony na tę walkę i jest podekscytowany tym,  że zawalczy jeszcze raz i obroni tytuł mistrza UFC przed końcem tego roku. Nic nie jest pewne. Nie mogę zagwarantować, że ktokolwiek zawalczy jeszcze raz, jeśli podejmie inną decyzję.”

„Powodem tego, że ta walka jest tak duża i tego, że on jest ogromną gwiazdą, jest to, że ten gość zawalczy z każdym, gdziekolwiek, w każdej chwili. Teraz chce się zmierzyć z Floydem Mayweatherem na zasadach bokserskich. To są powody, dla których ludzie kochają tego dzieciaka.”

„Jeśli miałbym Ci powiedzieć w tym momencie, w tym miejscu, czy uważam, że Conor powróci w tym roku? Absolutnie tak” – powiedział na koniec Dana White.

Super walka McGregora z Mayweatherem odbędzie się 26 sierpnia w Las Vegas.

2 KOMENTARZE

  1. Jestem tego samego zdania. Jest ustawiony na zdobywanie, nie obrone. Dwóch pasów w Cage Warriors tez nie bronił. Taka filozofia. Bedzie szedl po 3 pas po walce z Floydem.

  2. A jak jakims cudem Majki bedzie jeszcze mistrzem w przyszlym roku bedziemy mieli mistrza 4 kategorii wagowych. A potem amputacja, ktorejs z konczyn i Mysza i Cody moga sie pozegnac ze swoimi pasami.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.