Mistrz olimpijski oraz jeden z najlepszych obecnie zapaśników na świecie, Jordan Burroughs, wystąpił na gali Beat The Streets, gdzie zmierzył się na macie z czołowym zawodnikiem UFC, Benem Askrenem. Burroughs świetnie poradził sobie w bezpośrednim starciu, czego spodziewali się specjaliści. Zapytany o jego potencjalne starty w oktagonie UFC Dana White, prezydent organizacji, otwarcie przyznał, że chętnie zobaczyłby go w MMA.

Jasne, że tak. Posłuchaj, zawsze jestem chętny na angaż do UFC gości, którzy uważani są za najlepszych sportowców na świecie. Oczywiście, że byłbym nim zainteresowany.

Przy okazji White wypowiedział się o Askrenie, z którym nie zawsze miał najlepsze relacje.

Askren to naprawdę interesujący gość. Mamy sporą historię, przez jakiś czas wymienialiśmy się uprzejmościami w mediach społecznościowych, a kiedy przeszedł na emeryturę, chciał wystąpić w UFC. Myślę, że to był odpowiedni czas na taki ruch. Odkąd jest w UFC całkiem dobrze się bawimy.

Burroughs jakiś czas temu w programie Ariela Helwaniego z ESPN przyznał, że z chęcią wystąpiłby raz w MMA. Wtedy ofertę startu w klatce złożył mu Chael Sonnen, lecz zapaśnik nie był nią zainteresowany.

CHAEL SONNEN OFERUJE WALKĘ JORDANOWI BURROUGHSOWI W MMA

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.