Dana White nie zgodził się z werdyktem sędziowskim w drugiej walce Maxa Hollowaya i Alexandra Volkanovskiego. Po niezwykle wyrównanym pojedynku to aktualny mistrz kategorii piórkowej został ogłoszony jako zwycięzca starcia, lecz wielu specjalistów widziało wygraną Hollowaya. Prezydent UFC na konferencji prasowej po gali ocenił werdykt w tym pojedynku.

Słuchajcie, nie możecie zostawiać decyzji sędziom. Sędziowanie jest czasem naprawdę złe. Mamy złych sędziów i… Nie wiem, Max już tutaj był? Jestem pewien, że jest zawiedziony. Czy ktokolwiek punktował tutaj ten pojedynek dla Volkanovskiego? Ktoś myślał, że wygrał Alex? Nikt z dziennikarzy? Nie wiem, musimy coś na to poradzić… Wygląda na to, że musimy zadbać o odpowiedni poziom arbitrów na „Fight Island”.

Pierwszy pojedynek również wygrał Volkanovski (22-1 MMA) przez decyzję sędziowską. Alexander wygrał wszystkie swoje 9 walk w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. Wygrywał z m.in. Jose Aldo, Chadem Mendesem oraz Darrenem Elkinsem. 14 z 22 wygranych w karierze zawodnik zdobywał kończąc rywali przed czasem.

Na UFC 251 wystąpili również m.in. Kamaru Usman, Jorge Masvidal, Amanda Ribas, Petr Yan, Marcin Tybura czy Jose Aldo. Pełne wyniki UFC 251

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.