Dana White chce spotkać się z jednym z najbardziej utalentowanych zawodników poza UFC, Michaelem Chandlerem. Były mistrz kategorii lekkiej Bellator MMA zakończył swój kontrakt z organizacją i będzie szukał nowego pracodawcy. Chandler otwarcie mówi, że chciałby mierzyć się z najlepszymi, a to oczywiście oznacza dołączenie do „Ultimate Fighting Championship”. Na konferencji po UFC 252 White krótko potwierdził, że jest zainteresowany rozmową z Amerykaninem.

Bardzo chciałbym się z nim spotkać. Gość na to zasłużył. Bardzo chciałbym z nim porozmawiać.

W ostatniej swojej walce na kontrakcie z Bellator MMA, na Bellator 243 Chandler (21-5 MMA) pokonał byłego mistrza UFC, Bensona Hendersona przez KO. 34-latek 16 z 21 zwycięstw w karierze zdobywał kończąc swoje walki przed czasem. W przeszłości mierzył się z m.in. Eddiem Alvarezem, Brentem Primusem, Willem Brooksem czy Patricio Freire.

Chandler po ostatniej walce nie chciał potwierdzić gdzie będzie występował w przyszłości. Zawodnik pozostawił sobie otwartą furtkę na powrót do klatki Bellator MMA, ale także wypowiadał się o potencjalnych walkach z gwiazdami UFC. Amerykanin będzie chciał spotkać się z różnymi pracodawcami i porównać ich oferty.

Zobacz także: Michael Chandler o potencjalnej walce z Conorem McGregorem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.