Dana_White_BB

Dana White podczas “The DAM Morning Show” zdradził plany na temat tak oczekiwanej przez wszystkich w USA, umowy UFC z bliżej nieokreśloną jeszcze  telewizją:

Będziemy dawać, im jedną galę na kwartał. Jedną galę, ale za to tak dobrą, że powinna była lecieć na PPV, tylko że ta poleci w otwartej telewizji. Uważam, że trzeba oddać fanom to, co im się należy właśnie poprzez pokazywanie, im za darmo walk. Dlatego dajemy tonę darmowych walk na kanale SpikeTV, dajemy galę Ultimate Fight Nights na SpikeTV plus inne dobre walki. Teraz będziemy mieć jeszcze umowę z telewizją, na której pokażemy 4 wielkie galę w roku. Takie gale, które powinny być na PPV, ale damy je za darmo do telewizji. W ten właśnie sposób zostałem fanem boksu. Moi wujkowie oglądali kiedyś darmowe walki na kanale ABC w programie Wide World of Sports a ja oglądałem je razem z nimi. Dlatego zostałem wielkim fanem walk i dlatego taki model dystrybucji walki chcemy promować. To właśnie mam zamiar dzisiaj tutaj zbudować.

12 KOMENTARZE

 1. Danka jest przede wszystkim biznesmenem i nie dopatrywał bym się w tym jakiejś innego wymiaru jak biznes. Jeżeli coś robi za free „dla fanów” oznacza że robi to dla promocji swojego biznesu.

 2. White dba nie tylko o rozwój UFC ale ogólnie MMA. To go wyróżnia na tle innych.

 3. no az trudno uwiezyc w znaczenie słów danki: odstawia pieniadze jakie mogl dostac w celu propagowania mma. Pełen ukłon z przysiadem…

 4. niech Dana podpiszę umowę z grupą ITI a nie z jakimś spajkiem 🙂

 5. Hehe dzięki takiemu zagraniu napewno powiększy pule sprzedanych w przyszlosci-pozyska nowych klientów.Ale i tak fajnie że tak się stanie, pokazuje to że w USA ten sport to już inny level.

 6. Chyba pan White myślał o niemieckim Dsf-ie bo w sobotę 19.09 następujące gale czyli maraton z UFC 😉 HEHEHE
  00:00 UFC Fight Night #19 Nate Diaz vs Melvin Guilard Fighting
  02:30 UFC Unleashed #310 Anderson Silva vs Travis Lutter
  03:00 UFC Unleashed #301 Keith Jardine vs Chuck Lidell
  04:00 UFC Unleashed #309 Michael Bisping vs Jeason Day
  05:00 UFC Unleashed #116 Josh Neer vs Melvin Guilard

 7. mogę się założyć że te darmowe gale odbędą się w tym samym czasie co gale Strikeforce taki dziwny zbieg okoliczności będzie ha ha.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.