m0b6zu7h

Wyniki po kliknięciu:

Niejednogłośną decyzją sędziowską wygrał „Sugar” Rashad Evans w konfrontacji z Danem Hendersonem. Walka od początku była wyrównana z małymi sukcesami, które odnosiły obie strony. W drugiej rundzie Dan mocno uszkodził sztywnym lewym prostym byłego mistrza UFC, jednak Rashad szybko uratował sytuację, nie dopuszczając do siebie więcej ciosów. Świetna praca nóg i kiwka tułowiem umożliwiły Evansowi manewrowanie pomiędzy H-bombami, które co jakiś czas wypuszczał Henderson. Trzecia runda to już ciągły atak Rashada, który w końcówce pokazał świetne akcje bokserskie, trafiając kilkukrotnie w głowę 42-letniego weterana MMA.

Po raz kolejny Roy Nelson popisał się absurdalnie twardą szczęką. W walce przeciwko Stipe Miocicowi przyjął 117 ciosów na głowę i tylko raz zachwiało nim mocniej. Stipe dał walkę życia kompletnie neutralizując wszystko to, co Nelson miał w swoim arsenale. Doskonały timing, dobra praca nóg, wyczucie dystansu i przede wszystkim poruszanie się na prawą rękę Roya, dały Amerykaninowi chorwackiego pochodzenia najcenniejsze zwycięstwo w karierze.

Festiwal klinczu zobaczyliśmy podczas starcia Ryana Jimmo z Igorem Pokrajacem. Jedyna akcja warta uwagi miała miejsce w drugiej rundzie, po dobrej kombinacji bokserskiej Ryana. Dobrze wycelowany prawy prosty prawie znokautował Chorwata, pod którym solidnie ugięły się nogi. Dalsza część pojedynku przebiegła już bez większych emocji. Po trzech rundach sędziowie przyznali wygraną na punkty Kanadyjczykowi.

Słabą walkę dały jedyne kobiety, które brały udział w dzisiejszej gali. Chaos czy fatalna technika w parterze – tak można opisać ten bój. Alexis Davis po złapaniu w quasi-trójkąt Rosi Sexton, trzymała ją w duszeniu przez około dwie minuty, ale nie mogła ostatecznie dopiąć techniki. Efektem tego było to, że – paradoksalnie – Rosi zadała z tej niewygodnej pozycji większe obrażenia rywalce. Z pewnością nie była to walka, którą można by zestawić na równo z widowiskiem prezentowanym przez czołowe zawodniczki tej dywizji. Po trzech rundach padł werdykt wskazujący Alexis Davis jako wygraną tego starcia.

Zaledwie 59 sekund potrzebował Jordan Shawn na znokautowanie swojego przyjaciela Patta Barrego. Pierwszym ciosem, który doszedł, był podbródkowy, po nim nastąpiła lawina uderzeń na zasłaniającego się przy siatce Patta. Sędzia nie miał wyboru i przerwał pojedynek z powodu pasywności i zamroczenia kickboksera.

Niezbyt ciekawy pojedynek zaprezentowali Jake Shields i Tyron Woodley. W walce tej, to Jake narzucił styl Tyronowi. A styl ten opierał się w zasadzie na walce w klinczu, w którym Shields nieudolnie próbował obalić zapaśnika z Missouri. Gdy sztuka ta mu się nie udawała, po prostu był aktywny, pracując kolanami, które nie robiły żadnej krzywdy Woodleyowi. Również ten drugi nie pokazał praktycznie niczego zachwycającego. Summa summarum sędziowie niejednogłośnie zadecydowali, że to bardziej aktywnemu Jake’owi należy się wygrana.

Sam Stout kompletnie nie potrafił odnaleźć dystansu w walce z Jamesem Krausem, który punktował Kanadyjczyka uderzeniami prostymi. Dodatkowo, debiutant świetnie operował kopnięciami, ustawiając nimi dystans. Jedno z nich mocno naruszyło Sama, czyniąc mu na czole potworne rozcięcie. Choć zawodnik gospodarzy bardzo się starał, nie mógł dosięgnąć szczęki Krausa. Nie miało to jednak znaczenia, gdyż w trzeciej rundzie, po obaleniu, głowa Stouta znalazła się w żelaznym uścisku zawodnika z Virgini, który wykorzystał sytuację do zapięcia ciasnej gilotyny. Poddanie nastąpiło momentalnie.

Sean Pierson przez całą walkę górował w stójce, by w ostatniej rundzie prawie dać się znokautować Kenny’emu Robertsonowi. Dwie pierwsze rundy dzięki skutecznemu boksowi wygrał Pierson. W ostatniej odsłonie pojedynku górował Robertson. Jednak było to za mało, żeby zapisać cały pojedynek na konto Amerykanina. Tylko jeden z sędziów dał ostatnią rundę punktowaną na 10-8 na korzyść Kenny’ego, przez co to właśnie Sean wygrał starcie decyzją większościową.

Agresywnie zaczął Roland Delorme, praktycznie od pierwszych sekund pojedynku rzucając się na Edwina Figueroę i starając się go obalić. Ta sztuka Rolandowi udała się dwukrotnie w pierwszej rundzie, którą totalnie zdominował w parterze, nieustannie starając się poddać swojego przeciwnika. Druga runda nie poszła już pod dyktando grapplera. Można wręcz uznać, że była remisowa, jeżeli chodzi o kulankę w parterze, bowiem – ku zaskoczeniu wszystkich, Edwin dobrze sobie radził i pokusił się nawet o próbę trójkąta. Pod koniec starcia potworne zmęczenie udzieliło się Delorme’owi, który już tylko siłą woli i uporem obalał Figueroę. Sam Edwin odrabiał straty mocnym g’n’p, gdy tylko miał ku temu okazję. Sędziowie jednak nie mieli problemu z jednogłośnym wskazaniem zwycięscy, którym okazał się zawodnik z Kanady.

Drugi pojedynek otwierający galę UFC 161 zaczął się od mocnego okopywania nogi wykrocznej Johna Maguire przez Mitcha Clarke’a. Praktycznie przez całą walkę Mitch dyktował warunki, do których przystosowywał się John. Po trzech rundach bez większej historii i echa sędziowie zgodnie uznali zwycięstwo Kanadyjczyka stosunkiem punktów 3×29 do 28.

Niesamowitą obroną poddań popisał się Yves Jabouin w walce z Dustinem Pague. Po początkowych sukcesach w stójce i znalezieniu się w gardzie Dustina, Amerykanin zaczął niesamowity pokaz w zasadzie wszystkich możliwych prób poddań, jakie fan może sobie tylko wymarzyć. W przeciągu dwóch minut mogliśmy ujrzeć dźwignię skrętową na staw skokowy, trójkąt, trójkąt rękoma, balachę z trójkąta – a z wszystkich tych prób skutecznie uciekał Yves, punktując swego rywala. Druga runda zaczęła się od wojny stójkowej, jednak po chwili walka przeniosła się do parteru, gdzie ponownie dominował Dustin. Do końca walki Yves cyklicznie pakował się w dźwignie i duszenia, z których skutecznie wychodził. Po niesamowitym pojedynku sędziowie orzekli nieco dyskusyjne zwycięstwo Yvesa Jabouina.

Walka wieczoru:

205 lbs: Rashad Evans pok. Dana Hendersona przez niejednogłośną decyzję (28-29, 29-28, 29-28)

Główna karta:

265 lbs: Stipe Miocic pok. Roya Nelsona przez jednogłośną decyzję (3x 30-27)
205 lbs: Ryan Jimmo pok. Igora Pokrajaca jednogłośną decyzję (3x 30-27)
135 lbs: Alexis Davis pok. Rosi Sexton przez jednogłośną decyzję (29-28, 29-27, 29-28)
265 lbs: Shawn Jordan pok. Patta Barry’ego przez TKO (podbródkowy + uderzenia w parterze), runda 1., 0:59

Walki w FX:

170 lbs: Jake Shields pok. Tyrona Woodleya przez niejednogłośną decyzję (27-30, 29-28, 29-28)
155 lbs: James Krause pok. Sama Stouta przez poddanie (gilotyna), runda 3., 4:47
170 lbs: Sean Pierson pok. Kenny’ego Robertsona przez większościową decyzję (2x 29-28, 28-28)
135 lbs: Roland Delorme pok. Edwina Figueroę przez jednogłośną decyzję (3x 29-28)

Walki na facebooku:

155 lbs: Mitch Clarke pok. Johna Maguire’a przez jednogłośną decyzję (3x 29-28)
135 lbs: Yves Jabouin pok. Dustina Paguea przez niejednogłośną decyzję (2x 29-28, 28-29)

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

310 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 7. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 8. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 9. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 10. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 11. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 12. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 13. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 14. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 15. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 16. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 17. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 18. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 19. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 20. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 21. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 22. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 23. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 24. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 25. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 26. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 27. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 28. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 29. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 30. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 31. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 32. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 33. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 34. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 35. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 36. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 37. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 38. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 39. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 40. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 41. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 42. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 43. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 44. Będzie poddanie dla Pague w trzeciej rundzie czy nie? 😉 Stawiam, że tak

 45. wg mnie punktowanie troche chujowe, dla mnie walka dla Dustina. tyle razy w full mouncie, tyle prob poddania, no co jest.

 46. czarny nie do poddania

  jak on się tam nie dał poddać w końcówce to nie wiemO_O

 47. Dlatego zasady Pride były lepsze, liczyła się zawsze ostatnia runda. Co z tego, że ma ktoś przewage na początku jak później dostanie mocne lanie.

 48. a mialem isc spac przed ta walka i na main event wstawac. Super walka odrazu czlowiek sie rozbudzil

 49. nic nie pokazal woodley walka dla shildsa

  up@przeciesz on nic nie pokazal

 50. Shields nie był w stanie obalić ani znokautować Woodley’a, natomiwast Woodly był w stanie obalić ale nie znokautować bo Shields się kleił. Jak dla mnie remis.

 51. Shields nic nie pokazał… cały czas klinczował i wygrał ja pierdziele ale się wkurzyłem. Szkoda Woodley’a

 52. Mi nie szkoda Woodley’a bo mógł obalić ale bał się coś zmienić. Jak gameplan nie działa to trzeba zmieniać strategie.

 53. Po słabej walce, ale jednak to Shields wygrał. Woodley poza 1/2 ciosami nic nie zrobił w tej walce. Osobiście nie lubię tego, że punktuje się wymuszanie klinczu i rozpaczliwe próby obalenia, ale tak sędziują w USA.

 54. No prosze, dawno nie widzielismy kobiecej walki dluzszej niz 1 runda chyba 😉

 55. No i to mnie rozwala. Ile razy byly walki przerywane u DUZO wczesniej przy takim braku reakcji i tylko przyjmowaniu ciosu na garde. A tutaj Herb ewidentnie chcial przedluzyc show do kolejnej rundy… To albo pozwalamy wszystkim na taka dluga bezczynnosc albo nikomu

 56. Miocic ladnie sie pokazal teraz ciekawe kogo dostanie. Hah z wielka checia zobaczyl bym nelsona w KSW w walce z Pudziao i mine januszy ja nasz najsilniejszy czlowiek swiata pada na deski po ciosie grubasa

 57. 3 fajne walki + niezłe TKO Jordana, reszta nudna bez emocji. Podsumowując chu*owa gala.

 58. Będę musiał obejrzeć jeszcze raz drugą rundę, bo wysypał mi sie stream na ok. minutę, ale gdybym miał punktować w oparciu o to co widziałem to z decyzją sędziów się zgadzam. 29-28 Ryszard

  A gala faktycznie słaba.

 59. Dobrze, ze wygral to Rashad. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie Hendersona stawiającego opór Jonesowi. Nawet h-bomb by nie pomogło, zreszta zgasłby po 3 rundach, w 4 Jon usmiercilby legende Pride. Za niski, za mały zasięg i za słabe cardio. Evansowi również nie daję dużych szanas ale w przeciwieństwie do Dana jakies tam ma, przynajmniej nie stoi jak kołek. A tak zupełnie serio, to nawet blondyn ich nie ma.

 60. Ja to nie wiem dlaczego UFC się tak upiera żeby nie punktować walk na remis! Walka Hendo z Rashadem to była typowo remisowa walka 1 runda Hendo 2 wyrównana 3 Rashad. To samo Pierson vs. Robertson powinien być remis bo 2 pierwsze rundy dla Piersona a 3 10:8 dla Robertsona. Wszyscy byli by zadowoleni

 61. Szkoda mi bardzo Dana. Jesli ma kontynuować karierę, to chciałbym go widzieć z Wandem, w rewanżu z Shogunem bądź z Lil Nogiem. Bader z fighterów młodszego pokolenia także byłby dość sensowny, jednak z resztą rywali nie specjalnie widzę szanse Dana, a nie ma sensu dawać mu fighterów nie z topu dywizji. 2 walki z brazylijskimi legendami i Dan może kończyć karierę w chwale.
  Once you’ve wrestled, everything else in life is easy.

 62. Ja bym chcial, zeby teraz w LHW:

  1) Jones vs Mauler

  2) Suga vs Machida – eliminator

  3) Glover i Nogeira jako trenerzy do brazilijskiego TUFa i potem moze zwyciezca o pas

  4) Hendo vs Mousasi

  5) Davis vs Shogun

  zwyciezcy z walk 4 i 5 zestawieni w nastepnym eliminatorze

  Natomiast jesli Henderson odpuszcza pogon za pasem to ja bym go widzial w rewanzu z Wandem i w takim wypadku Bayder dolaczyc do pozostalej trojki z walk 4) i 5)

 63. Bardzo wyrownana ostatnia walka.Odnosnie Nelsona to jest duza mozliwosc ze jusz nie zobaczymy w UFC.Jak wspomnial Dana,nie moga sie dogadac odnosnie nowego kontraktu.Po slabej walce Nelsona i niecheci jaka ma do niego Dana to moze byc jego ostatnia walka wUFC.

 64. Nie dałem rady oglądać w nocy … obowiązki. Ale z tego co widzę to sporo osób musiało wtopić na zakładach. Nelson crazy

  Ja osobiście nie stawiałem ale mój wynik w typerze to jakaś maskatra to tej gali Sad

  Nadrobimy później Hi!

 65. Wynik chyba każdego to masakra w typerze 😉 Może komisja nadzorująca znajdzie jakieś nieprawidłowości i anuluje galę ;D

  Ciężko się nie zgodzić, że decyzja sędziowska walki Evans-Hendo jest kontrowersyjna. Miocić zaskoczył mnie mocno swoją postawą. Stawiałem na szybką wygraną Nelsona :/

 66. Jedna z gorszych gal w tym roku. Dużo niespodzianek. Bohaterem gali jest dla mnie Miocic. To co zrobił z Nelsonem było niebywałe.

  ME punktowałem:
  1 runda 10:9 Hendo
  2 runda 10:9 Hendo
  3 runda 10:9 Rashad

  Szkoda Hendo.

 67. Sporo niespodzianek, tak mogę tylko powiedzieć o tej gali. Mnie najbardziej zaskoczył spisany przez wszystkich na straty Shields, bo okazało się, że decyzja dla niego się znalazła a nie, jak prawie każdy myślał dla Woodleya.  

 68. W końcu ktoś utarł nosa grubaskowi. Dana pewnie też zadowolony Nelson w walce o pas? Joke roku.

  „Oj lipa i to straszna, Panie!” – Juras

 69. Jordan pewniak pisalem na czacie, ze Barry bez szans, ale dalej nie moge uwierzyć, że Nelson tego nie wygrał. Stipe ok jest solidny, ale bez przesady. Hendo muszę obejrzeć, bo jak ojebali go ze zwyciestwa to dzisiaj worek będzie męczony przez 1h ze złości. Brawo Shields!

  Krause mega jak na debiut 100k zawsze spoko.

 70. Ok Panowie, ta gala przypieczętowała zakończenie mojej zabawy u booka – kolejne 200zł poszło w luft i trzeba zamknąć tam konto.

 71. Tak sobie mówiłem jakiś czas i widać nawet nelson ze swoja bombą mi nie pomógł 😉

 72. Dwie pierwsze rundy były bardzo wyrównane i decyzje mogły iść w obydwie strony. Decyzja na korzyść Rashada nie jest jakimś wielkim wałkiem.

 73. Rosi Sexton mogła to wygrać, gdyby użyła głowy… tzn łokcia Laughing

  Miocic powinien dostać jakiś bonusik za pokaz swoich umiejętności, szkoda mi Nelsona, typer nie wszedł Laughing

  Nelson w walce o pas? Joke roku.

  Dlaczego? Skoro wygrywał ostatnio wszystko w 1 rundzie przez KO to gdzie tu żart? 🙂

   

 74. Tak, ale z kim wygrywał. Nie pokonał nikogo z TOPu. No chyba że przyjmujemy politykę boksu i śrubujemy rekord żeby dostać walke o pas.

 75. Tak, ale z kim wygrywał. Nie pokonał nikogo z TOPu. 

   

  No jeszcze nie. Piszesz jakby już dostał tę walkę o pas 🙂

 76. Chodziło mi o to że sie domaga/domagał się walki o pas i miał żale do Dany że nie chce mu jej dać. A tak naprawde wgl na walkę o pas nie zasłużył.

 77. Domaga to się pewno co drugi zawodnik, nie znaczy to przecież że dostanie. Nie lękaj się 🙂

 78. Dawać Nelsona z Huntem! Dwóch grubasków z mocnym ciosem i twardymi szczękami po porażkach. Stawiałbym na Hunta, ale mogłoby być ciekawie. 🙂

 79. Ciekawe kogo teraz dostanie Miocic ?? Czy zrobił konkretny progres czy Nelson był tak słabo przygotowany ??

 80. Wydawalo mi sie, ze to Miocic byl w doskonalej formie. Nelson robil to co zawsze.

 81. Potwierdzam to co drafa napisał! Nelson to samo co zawsze.. a Miocic dobry gameplan i przygotowanie fizyczne 

 82. Ja dawałem 1 i 2 Hendo i trochę się wkurwiłem prawde mówiąc. Walka przeciętna.

 83. A moim zdaniem Miocic nie tyle był w doskonałej formie co jako jedyny z ostatnich przeciwników Nelsona idealnie go rozpracował.  Roy jest jednym z tych zawodników, którzy stoją zawsze w tym samym miejscu. Miocić wszedł do walki z głową i pokazał, że Roy nie ma dużo do zaoferowania, a jego stójka poza prawym cepem nie istnieje. . 

  Od początku wierzyłem w Krause i jako jeden z nielicznych postawiłem na niego w typerze. To bardzo utalentowany zawodnik, pierwszą rundę zagrał znakomicie, w drugiej trochę przespał jakby nazbyt uwierzył w swoją kontrolę walki. Tak samo przysypiająco zaczął rundę 3, aż w końcu się opamiętał i z dziecinną łatwością zapiął gilotynę.  Ale FotN to dałbym Delorme – Figueroa

  Main event średni, z tych zawodników i tak już nic nie będzie. 

  Szkoda mi Robertsona, naprawdę mógł to wygrać. Nie chciałbym żeby wylatywał.

  Jimmo i Clarke idźcie pany w chuj. Shields też jeśli łaska. 

  Miocic vs zwycięzca Ali-Browne, Nelson vs Hunt. Rashad vs Teixeira. Henderson vs ktoś na odbudowanie. 

 84. Co do Hendo – Evans, mialem przeczucie, że mogło się to tak zakończyć, zreszta nawet to wcześniej pisałem. Szybkość Rashada wystarczyła na tego splita. Ciekawe kogo mu teraz dadzą, zwycięskiego ze starcia Machida – Davis czy Teixeire?

 85. Ostatnie 4 walk Rashada to anty-mma. Z kim go nie zestawią, potrafi zepsuć pojedynek. Dla mnie 2 pierwsze rundy Hendo, bo napieranie ale nie zadawanie ciosów chyba pod punktacje sie nie liczy jesli dobrze sie orientuje. Pewnie dali mu zwycięstwo gdyż byłby po 3 porażkach pod rząd i moglby sobie dac siana z dalsza kariera, a to jednak nadal „nazwisko” w UFC.

 86. Rashad może i wygrał w tej walce, ale split najlepiej mówi jak wymęczona to decyzja… Ciężko kipicować Shadowi, nudziarz. 
  Hendo trochę szkoda, do walki o pas już się nie doczłapie. Pora na walkę z Franklinem, albo rewanż z Wandem??

 87. Mam dziwne przeczucie że Dan zakończy kariere. Błagam niech ktoś mnie naprostuje…

  były jakieś ciekawe walki? nie miałem czasu oglądać gali a coś ciekawego bym obejrzał 🙂

 88. Wczoraj wieczorem mialem wielki dylemat zostac na dzialce bez TV i dostepu do Internetu, natomiast ze swobodnym dostepem do kielbasy i piwa, czy nie pic i jechac do domu na UFC. Z wpisow w tym temacie widze ze duzo nie stracilem idac sladami Marty Cojnoskiej wybierajac piwo i kielbase ponad MMA 🙂

 89. Nelson wyglądał i walczył jak żul. Jedynie co robił to wyczekiwał odpowiedniego momentu i rzucał N-bomb. Miocic wyciągnął wnioski po walce ze Struve i kompletnie zdewastował rywala. Niezmiernie się cieszę, że Jordan szybko odprawił HD. Spodziewałem się, że będą sypać się wióry, ale nie, że tak szybko i jednostronnie 🙂

 90. Jedynie co robił to wyczekiwał odpowiedniego momentu i rzucał N-bomb. 

  A spodziewałeś się czegoś innego? Bo ja na to własnie liczyłem.

 91. Spodziewałem się, że trafi 😉 Z drugiej jednak strony dobrze się stało. Miocic pokazał, że występ ze Struve to chyba wypadek przy pracy.

 92. Jak dla mnie decyzja w walce wieczoru jest ok. Pierwsza runda dla Hendo, w drugiej lekka przewaga Evansa (remis nie byłby krzywdzący), trzecia dla Evansa.

  Btw, w newsie jest błąd – „W drugiej rundzie Dan mocno uszkodził sztywnym lewym prostym byłego mistrza UFC”. To było pod koniec pierwszej rundy.

 93. typer typerem nelson mi zamykal 2kupony myslalem ze gala bedzie na duzy plus a tu miocic zniszczyl moje dwa kupony i wyrzucil do smieci-60na gali

  up@to bylo w drugiej rundzie w pierwszej to rashad zdzielil hendo cepem

 94. Duża liczba znaków zapytania po gali. Co dalej z Hendo? Czy Nelson rzeczywiście jest na skraju zwolnienia? Czy Miocic jest tak dobry jak w walce z Nelsonem czy bardziej jest słaby jak w walce ze Struve? Co dalej z Rashadem? Widać, że jest mega wypalony. Czy już czas na pożegananie się z Patem Barrym? Cholera dziwna ta gala.

 95. Nudna gala, John Maguire do zwolnienia, niesłuszna wygrana Cukra, Miocic to jeszcze ale lubie walki które toczą się we wszystkich płaszczyznach a nie tylko stanie i machanie, Jordan zasłużył nawet na 2 bonusy – KO i walka wieczoru.

 96. W jakim świecie szybkie tko może być walką wieczoru? To nie trwało minuty a Barry w żadnym momencie nie zagroził Jordanowi (ku mojemu rozczarowaniu) więc nie było nawet szczególnie emocjonująco

 97. Może to jest wielka sympatia do Hendo, ale moim zdaniem wygrał on i z Lyoto i z Rashadem. A wcześniejsza przegrana Miocica ze Struve uważałem za błąd przy pracy i chyba tak jest. Cieszę się że Jimmo wygrał, zawsze mu kibicuję. Jak by potrenował ostro bjj to byłby naprawdę dobrym zawodnikiem. Reszty walk nie oglądałem.

 98. Bo to była najlepsza walka jak dla mnie, ale w sumie masz rację, byłem senny i nie mogłem doczekać się ME więc szybkie KO a co za tym idzie walka krótsza niż 15 minut, przypadła mi najbardziej do gustu podczas tej gali 😛

 99. brawo Stipe!!! swietny wystep.

  cieszy wygrana Suga, wraca troche do łask. 🙂

 100. Barry nie wyleci, Dana go lubi a ten daje widowiskowe walki nawet przegrywając, dodatkowo jest medialny co w UFC jest dość ważne.

  Nelson dostanie nowy kontrakt, nie ma siły żeby bohater tłumów został zwolniony, w końcu to nadal wysoko notowany zawodnik mimo porazki.

 101. Znowu się przejechałem na kuponach przez pewniaka…

  Roy, jak mogłeś mi to zrobić?!

 102. O w pizdu co za gala. Woodley przegrał, Barry przegrał, Nelson przegrał, Hedno przegrał…No i w typerze obstawiłem Igora który, uwaga tu niespodzianka…również przegrał…

  Same decyzje świadczą o tym, że dobrze zrobiłem, że zmyłem się jeszcze przed główną kartą.

 103. Imho nie było wałka, druga dla hashada. Btw to w pierwszej rundzie rashad dostał tym prostym, w opisie faktycznie jest błąd. 

 104. Szkoda Roya miałem nadzieje że jeszcze raz zapuka do czołówki, co do Hendo obstawiałem jego wygraną albo remis, trzecia runda uratowała Evansa

 105. Roy mnie bardzo zaskoczyl ta przegrana, ale w sumie troche widac ze byl w sredniej formie albo spowodowanej czestymi walkami, albo jakos mniej trenowal tym razem 

 106. Decyzja w me w zasadzie ok z tym że pojedynek nic nie wnosi wobec walki o pas.
  Suga wygrał ale dla mnie zgasł już przed walką z Jonsem i odejściem od Grega.
  Hendo chyba da sobie spokój jest jedynym dinozaurem, który na walkę ma tylko jeden plan (H wyląduje lub nie).
  Roy chyba za bardzo uwierzył w siebie.
  Pat Barry wielka szkoda, zbyt krótki jest na tą kategorię wagową. 🙁

 107. Dokładnie ta walka niekogo nie przybliżyła do walki o pas, bo gdzie Evans do pasa jak przegrał z Nogueirą a w tej walce pokazał podobny styl.

  Pat Barry naprawdę słabo, może dostanie go Daniel na start ,bo wygrał z ostatnich 6 walk tylko z Morecraftem i del Rosario

 108. Myślałem że Hendo wygrał. Dlaczego 3 rundy ostatnio są w walkach wieczoru a nie 5?

 109. @MINOTAURO

  Jeśli walka jest przesunięta z głównej karty na main event na ostatnią chwilę, bądź ktoś wbije na ,,short notice" jak w przypadku Mousasi vs Latifi, to taki ME est trzyrundowy. 

 110. Mnie się wydaje, że te coś to jest świeżość i fakt że ma już 42 lata. Jego kondycja i stan zdrowotny jednak robią swoje. Też mam takie przeczucie, że może jeszcze z jedna, dwie walki mu zostały i już więcej go nie zobaczymy w oktagonie.

 111. Tak własnie myślałem ale o tej walce chyba było dawno wiadomo. Oglądam sobie rano UFC baz spoilera a tu taki zonk 3 rundy a byłem pewien że zaraz 4 się zacznie jak 3 się skończyła.

 112. Co to za bzdura-poruszanie się na prawą rękę Roya-gdyby tak było to raczej dostałby ciężki nokaut…

 113. @Calo

  To nie jest tak, że wyłącznie walki mistrzowskie są kontraktowane na 5 rund?

 114. @up nie jest tak np.walka wanderlei ze stanem byla 5rundowa a walka hendo z rashadem byla 3 rundowa bo to bylo zastepstwo w ME

 115. Toxs, gdyby Hendo vs Evans od począku było zabookowane jako ME, byłoby 5 rundowe. Ale ta walka tak jakby wcisnęła się na głowne starcie po kontuzji Barao, więc czas jej trwania nie był zmieniany. 

 116. Tak jak pisałem na chacie, czułem. Jak kupon zjebał mi się w niecałą minutę w momencie przegranej HD, to bylo niem pewne, że Nelson też przegra a wygra najbardziej niepewny Evans crazy. 100 w dupe. 

 117. James Krause – kolejny debiutant co sobie ladnie zarobil w pierwszej walce w ufc.

 118. Wierzyłem w Stipe! Dał świetną walkę, doskonale przygotowany, chociaż do końca walki miałem obawy, że nagle się zacznie rozpływać jak w walce ze Struve. Uwielbiam oglądać jego akcje w stójce.

  NELSON VS HUNT!

  Walka wieczoru nudna, czemu nie miała 5 rund? Może by jakieś KO potem padło.

 119. Niestety nie był to 5-rundowy pojedynek, bo dopiero niedawno został przesunięty na ME, a szkoda…

 120. Gdyby było 5 rund to myślę, że Rashad w mistrzowskich rundach zyskiwałby coraz większą przewagę nad mocno spompowanym Hendo. Sam tytanem kondycji też nie jest, ale w tym aspekcie miałby chyba nad Danem wystarczającą przewagę. Oczywiście Hendo miałby też więcej czasu na wpasowanie jakiejś H-Bomb.

 121.  Strasznie Stipe zaskoczył, choć mimo sympatii do Nelsona po nim nie płaczę, chciałbym obejrzeć Chorwata (czy tam Amerykanina chorwackiego pochodzenia) w rewanżu ze Stefanem.

   Szkoda Barrego.

 122. Mocno średnia gala. Myślę że Evans wygrał zasłużenie. Owszem w 2 rundzie Hendo mocno postraszył, ale Rashad podobał mi się bardziej w tej walce. Zaskoczył mnie Miocic, który chyba godzinami oglądał starcie Nelson vs Cigano. Bardzo podobny przebieg pojedynku, z tym że przeciwko Miocicowi Nelson był bardzie bezradny. Była kilka nudnych walk z Shields vs Woodley na czele. Myślałem, że Woodley łatwo przejedzie się po Shieldsie, a tak poza kilkoma ciosami nie potrafił wygrać z zawodnikiem, która ma najbardziej anemiczną stójkę w UFC…Oglądanie Shieldsa w stójce po prostu boli oczy. Z prelimsów bardzo fajna walka Delorme’a.

 123. po co Miocicowi dawac rewanz ze Stefanem, bez sens. ja bym go widzial moze z kims z czolowki, Werdum? 🙂

 124. po co Miocicowi dawac rewanz ze Stefanem, bez sens. ja bym go widzial moze z kims z czolowki, Werdum? 🙂

   Jakoś tak lubię widok obijanego Stefana, nie wiem czemu 😉

 125. Obejrzalem walke z odtworzenia i wydaje mi sie, ze decyzja sluszna i wygrana Rashadowi sie nalezala. Przykro sie patrzy na takiego mistrza jak Henderson kiedy przegrywa. Mam nadzieje, ze teraz dostanie przeciwnika, ktorego uda mu sie ciezko znokaltowac. 

 126. a może rewanż dla Miocića ze Struvem to dobry pomysł by pokazał, że wcześniejsza porażka z nim to tylko wypadek przy pracy? Ewentualnie ktoś rzucił nie mniej ciekawą propozycję by zestawić go ze zwycięzcą Ali/Browne.

 127. … albo ze zwyciezca Schaub vs Mitrione. Ja bym Miocicia jeszcze potrzymal w drugiej dziesiatce.

 128. To zwycięstwo bardzo podciągnęło Miocica w rankingach. Rewanż ze Stefanem jest bez sensu, ja bym go zestawił z Bigfootem lub Czarnym Fedorem 😉

 129. w sumie teraz nasz Daniel pewnie dostanie Pata Barry'ego co dla mnie bedzie chujowym zestawieniem. Pat musi sie odbic. :C

 130. Gdzie są ludzie, którzy widzieli w Hendo pogromcę Jonesa? 😀 Moim zdaniem Dan nigdy się już nie doczłapie do title shota, bo sorry, ale zawodnicy nauczyli się neutralizować H-bomb, a Hendersonowi brakuje po jakimś czasie kondycji i siły.

  Nelson podobny problem co Hendo – zawodnik jednego ciosu. Zarówno Roy, jak i Dan, są dobrzy w parterze (gruby bjj, a Hendo zapasy), a w ogóle z tego nie korzystają, bo liczą jedynie na ten jeden cios. A wystarczy, że zawodnik będzie się trochę więcej ruszał, bił z kontry, to potem obaj ganiają za nim i sapią. To jak wyglądał Nelson w 3 rundzie, to po prostu była parodia, typ chodził z opuszczonymi rękami i dostawał gong za gongiem.

 131. Fakt, ze konfrontacja Hendo z Bonesem moglaby sie skonczyc w jedyny mozliwy sposob. Problem w tym, ze dotyczy to rowniez kazdego innego zestawienia. Osobiscie po ponownym obejrzeniu walki widze w niej rezultat, ktory nie pojawia sie na galach UFC. Czyli remis. 

 132. Jedyna walka, która mnie interesowała, to Miocic vs Nelson, bo podoba mi się technika stójkowa Stipe. Powinien teraz zostać zestawiony z Shaubem, jeżeli ten wygra najbliższą walkę albo z Big Nogiem – w obu przypadkach fajerwerki gwarantowane. Nelsona bym zobaczył we freakfighcie z Huntem.

 133. Jaki znowu freakfight? bo są grubasami? to jedni z najlepszych zawodników na swiecie mimo wszystko, bez przyczyny nie walczyliby od dobrych paru lat w UFC, chodzi przede wszystkim oto ze obydwu znokautowac niesamowicie trudno i oboje maja prawdziwą cegłe w łapie. czy Nelson walczylby z Huntem w stójce gdzie mialby mniejsze szanse czy zrobilby cos innego, czy Hunt zostalby jednyna osoba ktora znokautowala Roya? (nie licze Arlovskiego bo ten KO byl taki niepelny jakis), jakie wrazenie zrobilby firmowy cep Roya na Huncie jesli doszedlby do jego glowy i wiele innych pytan, dlatego taka walka bylaby ciekawym pomyslem, zreszta na sherdogu (i nie tylko) wiekszosc fanów tez chcialoby takiego zestawienia 😉

 134. baksowi się wydaje, że freakfight to jak walczą ludzie o nietypowym wyglądzie, a nie dwóch pajaców niezwiązanych z MMA.

 135. Hunt vs Nelson byłoby zajebistym starciem moim zdaniem, obaj sa po porażce, więc można by ich zestawić. Ciekawe czy Roy uciekłby się do swojego bjj w końcu, bo w stójce Hunt ma dużo więcej argumentów moim zdaniem.

 136.  Nelsona bym zobaczył we freakfighcie z Huntem.

  bax to jakis zart tak?:D

 137. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 138. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 139. I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

  bo to rzut monetą?

 140. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 141. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 142. Ja zawsze typuję tak, że wciskam tam gdzie jest dużo PINIENDZY do wygrania i nie bardzo nawet pamiętam co obstawiłem. Potem rano wstaje i patrzę czy coś wygrałem. Zwykle nie wygrywam.

  Dżizas przecież ten Czynnik X, pochodzi od X-Factor, czyli coś eXtra. Ciężko tu mówić o zgapianiu

 143. Z tym czynnkiem X – true, ktoś tu nieuważnie spoglądał na stare odcinki z serii"pod lupą", której już dawno nie widzieliśmy…

 144. dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley?

  Tak jak omijam szerokim łukiem kolektury Lotto, tak nie mam zamiaru inwestować swoich pieniędzy w walkę, której wynik można typować na zasadzie "chybił-trafił". Kto ma szczęście i dobrze trafi, ten będzie szczęśliwy, bo kursy na obu zawodników są dosyć ciekawe.

  Co przemawia na korzyść Woodleya?
  – świetnie wyglądał na ważeniu,
  – jest młodszy i teoretycznie powinien mieć większy głód walki,
  – powinien być minimalnie szybszy i bardziej eksplozywny.

  Atuty "Kosa":
  – lepsza kondycja,
  – większe doświadczenie.

  Obaj są zapaśnikami i obaj walczą w podobnym stylu. Prawdopodobnie skończy się decyzją po nudnej walce. Współczuje sędziom punktowym, bo niuanse mogą mieć spory wpływ na końcowy werdykt.

 145. Dunham – Cerrone.

  w Cerrone wystarczy wejść niczym dzik w żołędzie, po czym zebrać krwawe żniwo

  I ja dokładnie tak uważam. Nie zgadzam się, że Guillard nie ma szklankej szczęki. Gdyby był odrobinę bardziej wytrzymały, to Cowboy leżałby nieprzytomny. Ktoś, kto tańczy po 1 ciosie od Joe Lauzona nie może mieć twardego łba. Ogólnie największym problemem Cerrone jest jego tragiczna obrona. Jeśli Dunham ruszy do ataku, bijąc w różnych płaszczyznach, to Cowboy się pogubi, poplącze i tyle z tego wyjdzie. Moim faworytem 60-40 jest Dunham. Obawiam się tego, czy sędziowie nie będą ślepi po raz kolejny (Dunham – Grant/dos Anjos), jednak uważam, że gra jest warta świeczki po takim kursie.

  A ja postawiłem na Kosa. Mam wrażenie, że Woodley jest przereklamowany przez ten knockout na Hieronie.

 146. @Puczi

  Zgadzam się, ze "Kowboj" ma dziurawą gardę, ale… Dunham w tej materii dużo gorszy nie jest, o czym świadczy między innymi jego walka z, nomen omen, Guillardem. Evan daje się trafiać, co w połączeniu ze ślamazarnym tempem, w którym zaczyna walki może mieć spory wpływ na przebieg pojedynku. Jak ja to widzę? Walka zaczyna się cios za cios, jednak to lepszy technicznie Cerrone częściej i czyściej trafia (mam nadzieję, ze nie zapomni o swoich highkickach, bo są na prawdę wyborne). To sprawia, że rozluźnia się i bez skrępowania walczy dalej, także przyspieszenie i zwiększenie presji przez Dunhama nie będzie mu straszne. Liczę, że Donaldowi uda się urwać dwie rundy. Najbardziej obawiam się, że Evan, wbrew temu co do tej pory robił, zacznie walkę "z przytupem" od samego początku, ale jestem dobrej wiary.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.