Featured image for 'UFC 204: Bisping vs Henderson 2'

Do pierwszej obrony pasa Michaela Bispinga (MMA 29-7), w której zmierzy się z Danem Hendersonem (MMA 32-14), pozostały niewiele ponad dwa tygodnie. Promocja gali UFC 204 trwa w najlepsze, a cegiełkę dokładają do tego także bohaterowie walki wieczoru. A już na pewno jeden z nich.

W ostatniej rozmowie z Independent Michael Bisping wypowiedział się trochę na temat swojego najbliższego przeciwnika.

Bądźmy szczerzy. Nie mam o nim za wiele do powiedzenia, bo Dan Henderson jest po prostu nudny. Na konferencji prasowej próbowałem wejść z nim w delikatną wojnę na słowa. To w końcu wzbudza zainteresowanie samą walką. Rzuciłem więc kilka obelg w jego stronę, ale Dan nie odbił piłeczki. Próbowałem, żeby wzbudzić zainteresowanie fanów, ale Henderson nie odpowiadał. Po trzech próbach zrozumiałem, że to nie wyjdzie i odpuściłem bo nie chciałem wyjść na idiotę. Dan to cichy człowiek, nudny facet.

Pierwsza walka tej dwójki miała miejsce w 2009 roku i zakończyła się zwycięstwem „Hendo” w drugiej rudzie. Teraz w wywiadzie Bisping podkreślił mocne strony Hendersona i powiedział, co sam musi przygotować, aby stworzyć zagrożenie w tej walce.

Nie trzeba być znawcą i daleko szukać żeby wiedzieć, że Henderson ma silną prawą i lewą rękę. PRzekonałem się o tym na UFC 100. muszę uważać na tą prawą rękę.

Szanuję Dana Hendersona. Mam nad nim przewagę prędkości i mówiąc to miałem przewagę prędkości też ostatnim razem, ale mnie złapał. Muszę więc uważać i trzymać się podstaw. Jeśli mam dobre podstawy to wygram walkę. Muszę trzymać podbródek schowany, wysoko trzymać gardę i zadawać szybkie i mocne ciosy.

Drugie starcie Bispinga z Hendersonem będzie walką wieczoru gali UFC 204, która odbędzie się 8 października w Manchesterze.

15 KOMENTARZE

  1. Jak ten Angol mnie wkurwia. Z Woodleyem powinni sobie rączki podać . Mam nadzieję że Dan i Wonderboy zamkną odpowiednio im mordy.

  2. A ja w tej walce w #TeamBisping (i chyba tylko jakby walczył z Leniwcem, to byłbym przeciw niemu). Lubię jak Majki wkurwia ludzi :kis:

  3. Bisping jest dla mnie trochę przypadkowym mistrzem, choć oczywiście wygrał z Lukiem i zasłużył. Teraz mistrzem powinien zostać Dan, facet nigdy nie dał ciała, nigdy nie zszedł poniżej pewnego poziomu, niech zarobi solidny hajs na emę i dla swoich dzieci.

  4. Dan; po prostu, przemawia w oktagonie. Tamten nokaut jest najlepszą odpowiedzią, na zaczepki Bispinga. ;D Jak to mówią:"mowa jest srebrem, a Hendo-bomba jest złotem." ;D

  5. Dan Henderson to dla mnie chuj przez te dobitki, których naprawdę czasem nie musi robić …

  6. Hendo nie musi z nim gadać, on mu pierdolnie Hendo-bombę i "The Cunt" będzie już miał odpowiedź i nigdy się już wtedy raczej nie wda w polemikę z Danem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.