silvahendo

W to wierzy Hendo, lub co bardziej prawdopodobne stara się w ten sposób sprowokować Pająka do wzięcia walki z nim:

Wydaje mi się że jestem tym gościem który może zagrozić poważnie Andersonowi jeśli chodzi o styl walki. Gdybym był jego menadżerem, również starałbym się nie załatwić mu tej walki. Wiem że Anderson Silva naprawdę unika walki ze mną. To jest oczywiste. Marquardt również zasługuje na walkę o pas, ale wydaje mi się że ja też na swoją szansę już zasłużyłem. Walka ze Spiderem jest jedyną walką jaka interesuje mnie w wadze do 185 funtów. Mówiłem już o tym przed walką Nate`a. Walka z Marquardtem dojdzie kiedyś do skutku, ale teraz z punktu widzenia UFC to nie jest dla nich najlepsze wyjście żebym walczył z Natem. Przez takie nie będą mieli nikogo dla dla Andersona Silvy.

Source: SI.com

12 KOMENTARZE

  1. Hendo wydaje się być bardzo zdeterminowany w dążeniu do tej walki – to chyba dobry znak. Dana White, chyba w krótkiej wypowiedzi dla sherdoga, śmiał się mówiąc, że na 102 Dan męczył go ciągle o walkę.

  2. Njabradziej naturalne to Hendo vs Nate i z tych dwóch contender do pasa

  3. mały offtopic, mógłby ktoś polecić kilka stron bukmacherskich gdzie można obstawiać walki? może być na priva.

  4. Akurat Henderson jest poważnym przeciwnikiem dla „Pająka” i chociaż nie byłby w tej walce faworytem to jednak mógłby poważnie zagrozić Silvie. Już pierwsza ich walka pokazała, że przy dobrej taktyce i odrobinie szczęścia Henderson może wygrać z Andersonem. Moim zdaniem jednak do tej walki dojdzie tylko wtedy gdy „Pająk” przegra jakąś walkę w LHW lub HW. W obecnej chwili nie ma szans na tą walkę gdyż Dana White będzie chciał maksymalnie wykorzystać popularność swojej największej gwiazdy i zestawić bardziej medialne pojedynki Silvy z kimś z LHW lub z Mirem. Ja osobiście najchętniej chciałbym zobaczyć go w walce z Wanderleiem Sivą lub Randym Couturem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.