dan-henderson-michael-bisping-ufc-100

Już za około dwa tygodnie dojdzie do rewanżowego starcia Michaela Bispinga z Danem Hendersonem. Podczas UFC 204 Anglik będzie bronił mistrzowskiego pasa i będzie chciał również odegrać się za porażkę z roku 2009. Wtedy to, podczas gali UFC 100, Henderson brutalnie znokautował Bispinga w drugiej rundzie pojedynku. Tym razem to Bisping liczy, że zakończy starcie przed czasem.  W jednym z niedawnych wywiadów powiedział, że czuje iż to jest jego szczytowy moment w karierze, ale dodał również, że nie stara się zmieniać za wiele w swoim podejściu do walki.

Będę szczery, nie zmieniłem nic w swoim podejściu do walki. Próbuję jedynie rozwijać się i być najlepszą wersję samego siebie. Teraz czuję, a mam 37 lat, że jestem w swojej szczytowej formie jako fighter. Lepiej rozumiem samą walkę, mam więcej siły, jestem bardziej agresywny. Czuję więc, że to jest mój najlepszy moment i jedyne co muszę zrobić, to być w najlepszej możliwej formie i wygrać to starcie.

Bisping dodał również, że jeśli wszystko pójdzie po jego myśli, zakończy walkę przed czasem w trzeciej rundzie pojedynku.

Szanuję Dana Hendersona, ale mam przewagę szybkości. Miałem ją również poprzednio, ale dałem się trafić. Muszę więc być ostrożny i skupić się na podstawowych sprawach. Jeśli wszystko zrobię dobrze, wygram tę walkę. Muszę chronić szczękę, trzymać ręce wysoko i zadawać szybkie, mocne ciosy. Myślę, że z takim podejściem będę szukał skończenia tej walki w trzeciej rundzie.

21 KOMENTARZE

 1. Lepiej, żeby Hendo nie zastopował Bispinga w 3 sekundzie pierwszej rundy.

 2. Kolejny sklap do kolekcji Hendo. Dziadek Dan wyśle "mistrza z przypadku" do równoległej rzeczywistości raz jeszcze.

 3. Nie oszukujmy się. Hendo już swoje lata ma. Jak przypierdoli Bispingowi a ten wyleci poza oktagon to dotarcie i dobicie może zejść Danowi 2 rundy.

 4. cloudeater

  Hendo ostatnio pokazał, że potrafi nokautować łokciem, ale Bispinga z powodzeniem powinien znokautować barkiem.

  Choć nie jestem jakimś hejterem Bispinga, to przyznam, że jebłem beką. Dzięki za poprawę nastroju 😀

 5. maras

  Choć nie jestem jakimś hejterem Bispinga, to przyznam, że jebłem beką.

  Ja Bispinga nawet bardzo lubię, ale Hendo, to Hendo.

  [​IMG]

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.