Po przygodzie w organizacji UFC, Damian Stasiak wraca by walczyć w Polsce. Na koncie na Facebooku organizacji Rocky Warriors Cartel ogłoszono właśnie, że zawodnik ten wystąpi w walce wieczoru kolejnej gali.

Damian po porażce w debiucie w największej na świecie organizacji MMA, szybko złapał wiatr w żagle i dwa kolejne pojedynki poszły na jego konto. Zdołał udusić Filipa Pejića oraz balachą poddać Daveya Granta. Gdy zapowiadało się, że nasz karateka już na dobre się zadomowi w UFC, walki z Pedro Munhozem, Brianem Kelleherem oraz Liu Pingyuanem nie poszły po jego myśli. Potentat z Las Vegas po tych trzech porażkach, zdecydował się uwolnić Damiana z kontraktu. Teraz swój dom odnalazł w RWC. Druga gala tej organizacji odbędzie się 6 kwietnia w Golinie w woj. wielkopolskim. Podczas tego wydarzenia, odbędzie się turniej wagi ciężkiej, który wyłoni pierwszego mistrza tej organizacji.

6 KOMENTARZE

  1. Kowalik zostal jego menago. Stasiak powinien rozkurwiac wszystkich typow na takim poziomie tak wiec nie wiem skad oni chca brac gosci dla niego.

  2. Powodzenia, Damian. Na UFC może i byłeś za słaby, ale na krajowym podwórku będziesz rządził. Szkoda, że waga niepopularna, sam bardzo lubię walki kogutów.

  3. Co to kurła jest Rocky Warriors Cartel? Ta nazwa startuje w jakimś konkursie typu "wymyśl coś głupiego"?

    Nazwę wymyślał Sylvester Stallone że Stevenem Seagalem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.