Po przygodzie w organizacji UFC, Damian Stasiak wraca by walczyć w Polsce. Na koncie na Facebooku organizacji Rocky Warriors Cartel ogłoszono właśnie, że zawodnik ten wystąpi w walce wieczoru kolejnej gali.

Damian po porażce w debiucie w największej na świecie organizacji MMA, szybko złapał wiatr w żagle i dwa kolejne pojedynki poszły na jego konto. Zdołał udusić Filipa Pejića oraz balachą poddać Daveya Granta. Gdy zapowiadało się, że nasz karateka już na dobre się zadomowi w UFC, walki z Pedro Munhozem, Brianem Kelleherem oraz Liu Pingyuanem nie poszły po jego myśli. Potentat z Las Vegas po tych trzech porażkach, zdecydował się uwolnić Damiana z kontraktu. Teraz swój dom odnalazł w RWC. Druga gala tej organizacji odbędzie się 6 kwietnia w Golinie w woj. wielkopolskim. Podczas tego wydarzenia, odbędzie się turniej wagi ciężkiej, który wyłoni pierwszego mistrza tej organizacji.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.