Przedstawiamy wywiad z Damianem Stasiakiem, zrealizowany w trakcie naszej wizyty w Shark Top Team, w którym opowiada o kontuzjach z ostatniej walki, planowanym powrocie, kontrakcie z UFC i tym, na co wydał pieniądze, które otrzymał za pojedynek w Gdańsku.

23 KOMENTARZE

 1. Damian wbrew rekordowi, jeden z najbardziej perspektywicznych Polaków w UFC. W tym roku będzie nominacja na zawodnika roku, mark my words.

 2. Damian wbrew rekordowi, jeden z najbardziej perspektywicznych Polaków w UFC. W tym roku będzie nominacja na zawodnika roku, mark my words.

  Przesadzasz, ale rowniez licze na udany rok Damiana. Stasiak ma szanse na regularne starty w UFC przez dluzszy czas, ale musi troche wieksza wage przylozyc do taktyki. Rozumiem tez i doceniam lojalnosc i przywiazanie do trenera Olczyka, ale na poziomie UFC potrzeba trenera  MMA z duzo wiekszym doswiadczeniem.

 3. Ja również jestem zdania że Damian ma szansę, powinien zagościć w Ufc na dłużej. Daje efektowne walki, walczył już z poważnymi gośćmi. A to na pewno nie jest szczyt jego możliwości. Już teraz jest solidnym GejtKiperem a zajdzie jeszcze wyżej.

 4. Ja rozumiem, że współpraca i promocja itp ale te bluzy i koszulki EH, które od jakiegoś czasu pan Jacek zakłada podczas wywiadów są *eufemizm* straszne :/

 5. Ja rozumiem, że współpraca i promocja itp ale te bluzy i koszulki EH, które od jakiegoś czasu pan Jacek zakłada podczas wywiadów są *eufemizm* straszne :/

  Ciesz się że nie biega w koszulce Legii.  Nie rozumiem za bardzo o co Ci chodzi. To jest pewnie cześć umowy między portalem a EH. Co byś chciał, żeby redaktorzy robili wywiady w żonobijkach?

 6. Też mi się wydaje, że niewiele potrzeba, żeby Damian wszedł na wyższy level. Lubię w nim waleczność i zapalczywość w walce, ale trzeba jeszcze trochę cwaniactwa żeby wygrywać.

 7. Ostatnia walka sporo zdrowia go kosztowała, oby sę nie okazało, że za chwile będzie musiał szukać nowego pracodawcy, czego mu nie życzę. Zdrowia i powodzenia !!

 8. Powodzenia Damian!

  czy sugestia występu na gali w Rosji oznacza, że nie będzie w tym roku gali w Polsce?

 9. MMA to w chuj niewdzięczny sport jednak- Damian daje najbardziej widowiskowe walki ze wszystkich Polakow w UFC i ostatnia tez taka wlasnie była ale dużo chłopak zbiera i później przerwy po pol roku bo urazow pelno… większość z naszych zamula jeśli chodzi o styl walki i jednak takich przerw nie potrzebują na zaleczenie urazow. Kurwa ale się rozpisałem i nawet nie wiem czy ktoś rozumie co mam na myśli:lol: @Jacan888 kurewsko dobra robota z tymi wszystkimi wywiadami:applause:

 10. @Jacan888 zacznij wrzucać te wywiady sam, bo Ci lajki zabierajo! A co za tym idzie – poziom endorfin niższy! Nie daj sobie odbierać prawa do szczęścia!

  P.S. Bardzo dobra robota :applause:

 11. @Jacan888 zacznij wrzucać te wywiady sam, bo Ci lajki zabierajo! A co za tym idzie – poziom endorfin niższy! Nie daj sobie odbierać prawa do szczęścia!

  P.S. Bardzo dobra robota :applause:

  Dokładnie. Powinny być na przykład taktyczne kropki od przeprowadzających wywiad w pierwszym poście pod wywiadem. @defthomas da się takie coś wprowadzić z automatu?:lol: 

  Polajkowałem aktywność redaktora Adamczyka gdzie się dało, jedyna forma odwdzięczenia się na forum to lajki, więc płacę w lajkach za te wywiady:wink:

 12. Dokładnie. Powinny być na przykład taktyczne kropki od przeprowadzających wywiad w pierwszym poście pod wywiadem. @defthomas da się takie coś wprowadzić z automatu?:lol:

  Polajkowałem aktywność redaktora Adamczyka gdzie się dało, jedyna forma odwdzięczenia się na forum to lajki, więc płacę w lajkach za te wywiady:wink:

  Przysięgam, że nie wiem jak się odwdzięczę… Dziękuję!!! :hi::razz:ray::yahoo::beer:

 13. Damian poukładany,  w porządku koleżka. Efektowność pojedynków świetna, tylko trochę "zimnej głowy" w oktagonie i etat w UFC pewny na długie lata. Udanych przygotowań i powodzenia Damian!!!

 14. @Jacan888 zacznij wrzucać te wywiady sam, bo Ci lajki zabierajo! A co za tym idzie – poziom endorfin niższy! Nie daj sobie odbierać prawa do szczęścia!

  Jest dobrze! *liczy lajki*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.