Damian Stasiak przegrał starcie z Adamem Soldaevem podczas gali KSW w Warszawie. Stasiak jest jednak przekonany, że walka została przerwana zbyt szybko.

Podczas gali XTB KSW 90, która odbyła się 20 stycznia w Warszawie Damian Stasiak zmierzył się z Adamem Soldaevem. W drugiej rundzie Stasiak przyjął mocny cios, po którym padł na matę. Wówczas do akcji wkroczył sędzia i przerwał pojedynek. Damian po walce napisał w mediach społecznościowych:

Co do walki to…. Hmm oczywiście Adam fajnie mnie trafił i gratuluję mu tego, ale czy był to nokaut??
Z mojej perspektywy zdecydowanie NIE! Między nokautem a nokdaunem jest bardzo cienka granica i tutaj jest rola sędziego, żeby w miarę swojej możliwość dobrze ocenił sytuację… Czy mam pretensję do sędziego Bosackiego? Nie, on odczytał mój upadek jako nokaut, którym oczywiście w mojej ocenie nie był! Jesteśmy profesjonalistami, wiemy czym może skutkować walka… Wolałbym dostać 2/3 ciosy więcej, a nie mieć żadnych niedomówień… A drugie, kto ogląda moje walki ten wie i widział jak nie raz z takich opresji potrafiłem wyjść i dać fajną walkę.
Tak jak powiedziałem, zdania będą podzielone, pretensji nie mam, gratulacje dla Adam Soldaev, a ja z pewnością wrócę i dam jeszcze nie jedną dobrą walkę!

Damian Stasiak wrócił do klatki po szybkim zwycięstwie, które zanotował na gali KSW 84. Polak poddał wówczas w pierwszej rundzie Pascala Hintzena. Był to trzeci tryumf przez poddanie wywalczony w KSW przez popularnego „Webstera”. Wcześniej w ten sposób Damian pokonał Patryka Surdyna oraz Andreya Lezhneva. Za poddanie Surdyna Damian został wyróżniony bonusem. 33-latek z Aleksandrowa Łódzkiego ma na koncie 24 walki, w tym 14 wygranych.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,998 komentarzy 3,072 polubień

Damian Stasiak przegrał starcie z Adamem Soldaevem podczas gali KSW w Warszawie. Stasiak jest jednak przekonany, że walka została przerwana zbyt szybko. Podczas gali XTB KSW 90, która odbyła się 20 stycznia w Warszawie Damian Stasiak zmierzył się z Adamem Soldaevem. W drugiej rundzie Stasiak przyjął mocny cios, po którym padł na matę. Wówczas do […]

Odpowiedz polub

click to expand...