Jednym z uczestników turnieju wagi półciężkiej KSW będzie Damian Piwowarczyk. „Damsyn” cieszy się, że w pierwszej fazie turnieju zmierzy się z bardziej doświadczonym Kleberem Silvą.

Podczas gali XTB KSW Epic w trakcie jednego wieczoru zostanie rozegrany turniej, który wyłoni nowego mistrza KSW kategorii półciężkiej. W rywalizacji o najwyższe trofeum weźmie udział czterech zawodników: Rafał Haratyk, Marcin Wójcik, Kleber Raimundo Silva, i Damian Piwowarczyk. W pierwszym starciu Damian zmierzy się z Kleberem Raimundo Silvą. W programie Klatka po klatce Polak przyznał, że chciałem tego pojedynku/

Jest tak jak chciałem. Nie zdziwiłem się. (…) Domyślam się, że Kleber też jest zadowolony z tego, że ma takiego młodego underdoga, niedoświadczonego jak ja.

Damian cieszy się, że będzie miał okazję skonfrontować się z tak doświadczonym przeciwnikiem.

W KSW pokazał się bardzo dobrze. Dwa nokauty, ciężkie. Ma ogólnie dużo nokautów w rekordzie. Najbardziej doświadczony gracz ze wszystkich, bo łącznie ma chyba 33 walki.

Damian Piwowarczyk, numer sześć rankingu wagi półciężkiej, ma za sobą sześć konfrontacji w okrągłej klatce KSW. 26-latek z Białogardu ostatni raz walczył na gali KSW 86 i już w pierwszej rundzie znokautował Łukasza Sudolskiego. Wcześniej, także w pierwszej odsłonie pojedynku, rozbił Bartłomieja Gładkowicza. Zdobywca Heraklesa w kategorii „Odkrycie Roku” 2021 w polskim MMA, aż sześć z siedmiu wygranych zawodowych pojedynków skończył przed czasem. Trzy razy posyłał rywali na deski, a trzy razy zwyciężał przez poddanie. W KSW zdobył dwa bonusy – za najlepszy nokaut i poddanie. Do klatki powróci będąc po dwóch tryumfach z rzędu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,005 komentarzy 3,090 polubień

Jednym z uczestników turnieju wagi półciężkiej KSW będzie Damian Piwowarczyk. „Damsyn” cieszy się, że w pierwszej fazie turnieju zmierzy się z bardziej doświadczonym Kleberem Silvą. Podczas gali XTB KSW Epic w trakcie jednego wieczoru zostanie rozegrany turniej, który wyłoni nowego mistrza KSW kategorii półciężkiej. W rywalizacji o najwyższe trofeum weźmie udział czterech zawodników: Rafał Haratyk, Marcin […]

Odpowiedz polub

click to expand...