fw2w2w

Informacja prasowa:

Po krótkiej, wakacyjnej przerwie na antenę telewizji Orange sport powraca magazyn Fight raport. Bohaterami jego pierwszego, lipcowego wydania są nasi reprezentanci wagi ciężkiej w MMA: Damian Grabowski i Mariusz Pudzianowski.

„Polish Pitbull”, w rozmowie z Fight raportem, zdradza kulisy zbliżającego się transferu z M-1 do UFC, natomiast „Pudzian” przekonuje, że w walce z Peterem Grahamem na londyńskiej gali KSW wcale nie zamierza dostać w łeb oraz zapewnia, że jeśli jego przeciwnik chce zderzyć się z lokomotywą, to on go do tego serdecznie zaprasza.

Oprócz Grabowskiego i Pudzianowskiego w Fight raporcie 131 znalazło się także miejsce dla naszego innego „ciężkiego”, Daniela Omielańczuka, który już od dłuższego czasu walczy dla największej organizacji MMA na świecie, a podczas niedawnej gali UFC w Glasgow odniósł efektowne zwycięstwo nad Chrisem de la Rochą.

W magazynie nie mogło także zabraknąć wieści z PLMMA. W najnowszym wydaniu programu można zobaczyć podsumowanie pierwszego półrocza 2015 w Profesjonalnej Lidze MMA, a także – na bis, na specjalne życzenie – jeszcze raz podziwiać najlepsze nokauty w wykonaniu reprezentantów tej organizacji.

Premiera Fight raportu 131 we wtorek, 21 lipca, o godz 19:30, tylko w Orange sport.

Powtórki:

  • środa, 22 lipca, godz. 00:30
  • środa, 22 lipca, godz. 16:30
  • środa, 22 lipca, godz. 16:30
  • czwartek, 23 lipca, godz. 10:00
  • czwartek, 23 lipca, godz. 22:30
  • piątek, 24 lipca, godz. 18:30
Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.