Foto: Esther Lin/MMAFighting.com

Fatalna wiadomość dla fanów z Polski wybierających się na majową galę UFC Fight Night 109 w Sztokholmie. Walka Damiana Grabowskiego została odwołana z powodu bliżej nieokreślonej jeszcze kontuzji jego oraz przeciwnika, Christiana Colombo.

59 KOMENTARZE

 1. fatalna wiadomość?:D mam ubaw po pachy 🙂 podejrzewam że to kontuzja pleców w wyniku oczywiście źle dopasowanego materaca :goldi:

 2. Tego sie nie spodziewalem. Nie zdziwie sie jesli Grabowski nastepna walke stoczy poza UFC dla jednej z Polskich organizacji bo inaczej sobie tego nie wyobrazam

 3. Fani na całym świecie opłakują doniesienia o anulowaniu pojedynku. W tym smutnym dniu musimy być razem #bestrong

 4. W ciągu roku kariera Damiana wyparowała w kosmos, mimo etatu w UFC, a może właśnie dlatego. Takie mam wrażenie, że wcześniej się jakoś udawało wygrywać ćwicząc bez trenera, być zawodnikiem mma bez menadżera. UFC zrobiło straszną weryfikację Damiana.. szkoda.

 5. Damian trzymaj sie!! Twoi wierni fani zawsze pamiętają Twojego dokonania dla UFC. Sam mam problem z materacem więc rozumiem Cie :jon:

 6. Jeśli miał być w podobnej dyspozycji jak jego główny sparingpartner Michał Wlazło to znaczy, że opatrzność czuwała.

 7. Odroczony wyrok, kurwa, myślałem, że po tej walce już Graby nie zobaczę. A tu chuj będę oczekiwał z niecierpliwością kolejnej walki

  :redford:

 8. Właśnie obawiam się, że uraczą nas tym wspaniałym pojedynkiem na UFC w Gdańsku. Jako człowiek wybierający się na tę galę nie chcę oglądać Damiana podczas UFC w Gdańsku. Niewypał kompletny z tym jego przejściem(pewnie za późnym).

 9. to wszystko przez czlowieka zwanego brudnopisem:kis:

  :no no:

  Szkoda mi Damiana, ja mu nadal kibicuje. Co prawda nie pokierował swoją karierą najlepiej i nie wykorzystał w pełni swojego potencjału, ale dużo zdrowia i czasu poświęcił dla tego sportu. Radości tez kibicom dał sporo, szkoda że teraz będzie kojarzony i wyśmiewany przez te nieszczesne materace.

 10. W ciągu roku kariera Damiana wyparowała w kosmos, mimo etatu w UFC, a może właśnie dlatego. Takie mam wrażenie, że wcześniej się jakoś udawało wygrywać ćwicząc bez trenera, być zawodnikiem mma bez menadżera. UFC zrobiło straszną weryfikację Damiana.. szkoda.

  Gościa marzeniem było dostać się do UFC. Spełnił je i zdaje mi się, że pomimo młodego wieku już mu się nie chcę trenować jak za młodziaka. Kasę ciągnie z innych źródeł a z MMA parę groszy na lokatę, niskim nakładem. Koszty małe kasa spora jak na polskie realia. Po przegranej w chujowym stylu na M1 widać było że coś u niego nie gra.

 11. Ta kontuzja spadła Damianowi Grabowiczowi z nieba. Gdyby walka się odbyła, zostałby najgorszym zawodnikiem w historii UFC. Czuje się okropnie pisząc coś takiego, ale niestety taka jest prawda, jego dyspozycja w ostatnich walkach była tak dramatyczna, że ten kloc Colombo był dla mnie faworytem. Kolejnej szansy nie przewiduję.

 12. UFC w trosce o walkę Damiana w Gdańsku nie chciało ryzykować jego prawdopodobnej porażki w Szwecji i zwolnienia więc dało mu sygnał by wypadł z tej walki co zapewni mu udział w październikowej gali w Polsce #pewneinfo :tiphatb:

 13. Ta kontuzja spadła Damianowi Grabowiczowi z nieba. Gdyby walka się odbyła, zostałby najgorszym zawodnikiem w historii UFC. Czuje się okropnie pisząc coś takiego, ale niestety taka jest prawda, jego dyspozycja w ostatnich walkach była tak dramatyczna, że ten kloc Colombo był dla mnie faworytem. Kolejnej szansy nie przewiduję.

  Ja mimo wszystko obstawiałem Grabowicza walce z tym duńskim klockiem, szczególności po tym jak widziałem np. jego walkę z Danho, doprawdy polecam, prawdziwy trzy rundowy pokaz MMA na "światowym poziomie w fhuj" :fjedzia:

 14. Się kurwie śmiejecie a coś czuję, że to będzie pierwszy Polak (nie liczę Soszyńskiego), który zakończy karierę mma w UFC :mamed:

 15. Się kurwie śmiejecie a coś czuję, że to będzie pierwszy Polak (nie liczę Soszyńskiego), który zakończy karierę mma w UFC :mamed:

  Soszyński to Polak z krwi i kości Kolego :deniro:

 16. Ja tam dalej kibicuję Damianowi, przed pójściem do UFC z przyjemnością słuchałem jego wywiady, wydawał się rozsądnym gościem, twardo stąpającym po ziemi. Widocznie chciał na koniec kariery zaznaczyć swoją obecność w najlepszej lidze świata i tyle. Moim zdaniem i tak zamiata takiego Bedorfa, Włodarka czy Andryszaka. Zdrowia Damian !!

 17. Ja tam dalej kibicuję Damianowi, przed pójściem do UFC z przyjemnością słuchałem jego wywiady, wydawał się rozsądnym gościem, twardo stąpającym po ziemi. Widocznie chciał na koniec kariery zaznaczyć swoją obecność w najlepszej lidze świata i tyle. Moim zdaniem i tak zamiata takiego Bedorfa, Włodarka czy Andryszaka. Zdrowia Damian !!

  Teraz Damian zamiata co najwyżej swój dżym.

 18. Ile można jebać te komenty o matercach…:/

  Damian rozczarował mocno etapem UFC, ale mimo wszystko mam sporo miłych skojarzeń z nim, emocje z Polakiem w Bellatorze,  walkami w M1 czy kulanki z czarnym pasem Ferreirą.

 19. Szkoda Damiana, chłop ma pecha jak nie wielki murzyn to spręży…kontuzja. Łatka niepoważnego fightera niestety utrzyma się dłużej 😛

 20. Ile można jebać te komenty o matercach…:/

  Damian rozczarował mocno etapem UFC, ale mimo wszystko mam sporo miłych skojarzeń z nim, emocje z Polakiem w Bellatorze,  walkami w M1 czy kulanki z czarnym pasem Ferreirą.

  Fajne były te czasy w Mmaatack i Ksw, gdzie było jaranie na forum zawodnikami przyjezdzającymi z zagranicy.

 21. Ja mimo wszystko obstawiałem Grabowicza walce z tym duńskim klockiem, szczególności po tym jak widziałem np. jego walkę z Danho, doprawdy polecam, prawdziwy trzy rundowy pokaz MMA na "światowym poziomie w fhuj" :fjedzia:

  To była piękna paraolimpiada, zwłaszcza w późniejszych rundach. Te kolana na głowę w wykonaniu Colombo, które ze zmęczenia i ogólnego "rozluźnienia stawów" przechodziły we front kicki – poezja.

  Ale spójrzmy na to z innej strony. Chociaż byłem w hali, to już dawno zapomniałem jaka była większość walk z tego eventu. A występ Mistrza Colombo pamiętam do dziś 😆

  Dlatego niezależnie od dyspozycji Damiana w ostatnich walkach, to właśnie w nim widziałem faworyta.

 22. Ten Colombo to chyba jeszcze chujowszy niż Damian jest. Tak mimo wszystko szkoda bo to chyba była jedyna szansa dla Graby na wygraną w UFC.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.